برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فنایی: نصیرزاده حد و اندازه خودش را بداند

جمعه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۵۷ — فارس

عضو مستعفی کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: نصیرزاده نمی‌تواند برای کمیته داوران تعیین تکلیف کند.

محمد فنایی

محمد فنایی با اشاره به صحبت‌های هوشنگ نصیرزاده رئیس کمیته تدوین مقررات فدراسیون فوتبال مبنی بر اینکه حضور فریدون اصفهانیان در راس کمیته فنی غیرقانونی است، گفت: اعضای مجمع فدراسیون فوتبال بر اساس قوانین فریدون اصفهانیان را به عنوان یکی از اعضای هیئت رئیسه فوتبال انتخاب کردند و اعضای هیئت رئیسه‌ هم او را به عنوان رئیس کمیته داوران گماردند و این اظهارات نصیرزاده به نوعی توهین به هیئت رئیسه و اعضای مجمع فدراسیون است.

وی ادامه داد: نصیرزاده بی جهت وارد این مباحث می‌شود او مگر چه پستی دارد که اینگونه درباره رئیس کمیته داوران اظهار نظر می‌کند. او باید حریم و اندازه خود را بداند.

این کارشناس داوری کشورمان اضافه کرد: اعضای هیئت رئیسه آقای اصفهانیان را به عنوان رئیس کمیته داوران انتخاب کرده است اما آقای نصیرزاده بر اساس چه استنادی می‌گوید حضور آقای اصفهانیان در کمیته داوران غیرقانونی است. او چگونه حکم هیئت رئیسه را ملغی می‌کند فدراسیون باید جواب نصیرزاده را بدهد نه من.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391