برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فضای ناامیدی در رسانه ها؛ این اصلا خوب نیست!

پنجشنبه، ۲ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۳۳ — گل

با این حال هنوز فاکتورهای زیادی برای امیدو.اری وجود دارد و باید با همین امیدواری‌ها تا بازی قطر و دیدارهای بعدی پیش برویم

تیم تیم ملی ایران

فردای بازی با عمان فضای بیشتر رسانه های نوشتاری و سایت های ورزشی و فوتبالی رنگی از نا امیدی گرفته.رنگی نزدیک به خاکستری که ناشی از غبار بدبینی نسبت به آینده تیم ملی در سه بازی حساس پیش روست.

در این میان البته همه می دانند و می دانیم نتیجه در بازی دوستانه کمترین اهمیت را دارد و این قبیل بازی‌ها بیشتر با هدف تست کردن نفرات جدید،امتحان سیسیتم های تازه و هماهنگی نفرات صورت می گیرد.اگر این نکات را در نظر بگیریم و بدانیم که ترکیب اصلی تیم ملی تا حدود زیادی با آنچه در مسقط به میدان رفت متفاوت خواهد بود کمی آرام می شویم اما این فرم بازی تیم ملی است که مدت هاست نگران مان کرده و هر بار که به بازی های حساس نزدیک می شویم آزرده خاطرمان می کند.

حتما قسمت عمده ای از این فضای بدبینانه در رسانه‌ها ناشی از این فرم نا امیدکننده است چرا که مدت هاست به باختن از تیم های عربی کوچک عادت کرده ایم .شاید همگی خوب می دانیم که تیم ملی مان با نفرات اصلی اش هم چندان بهتر و با کیفیت تر از آنچه در عمان دیدم بازی نمی کند و تنها کمی هماهنگ تر و مطمئن تر است بنابراین شاید این تیتر های بدبینانه چندان هم پوشالی و بی اساس نباشد.

با این حال هنوز فاکتورهای زیادی برای امیدو.اری وجود دارد و باید با همین امیدواری‌ها تا بازی قطر و دیدارهای بعدی پیش برویم به امید صعود و زنده شدن دوباره فوتبال ملی.در این راه شاید اگر کی روش عصبانی نباشد و فدراسیون نشین‌ها عزم خود را برای حمایت از تیم ملی جزم کنند و کارهایی فراتر از اقدامات روتین و روزمره شان در جهت حمایت از تیم ملی انجام دهند رسانه‌ها هم شرایط موجود را بهتر درک خواهند کرد و به این واقعیت می رسند که در شرایط موجود و قبل از بازی با قطر تاکید روی نا امیدی و اینکه «عمرا با این تیم به جام جهانی نمی رویم» اصلا اتفاق خوبی نیست.

البته امیدواری بیهوده و جو دادن نمایشی هم خوب نیست و زننده به نظر می رسد اما در این فوتبال بی حساب و کتاب و بی در و پیکر هم می توان نکات زیادی برای امیدواری پیدا کرد؛مثل همان جرقه هایی که بعضا بدبین ترین هایمان را هم شگفت زده و غافلگیر می کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391