برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فیفا نام شمس را حذف نکرده است، شاید سال آینده بازگردد

شنبه، ۱۸ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۵۴ — فارس

رئیس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال گفت: نام حسین شمس از لیست فیفا حذف نشده است.

حسین شمس

محمد احسانی، در خصوص اینکه گفته شده کمیته آموزش نامه‌ای برای حذف نام حسین شمس از لیست فیفا ارسال کرده اظهار داشت: ما افتخار می‌کنیم که نام امثالی چون حسین شمس در لیست فیفا باشد و تلاش می‌کنیم تا این نام‌ها بیشتر هم بشود. دلیلی ندارد که بخواهیم نام کسی را حذف کنیم.

وی ادامه داد: شمس در سطح جهانی شناخته شده است و به این امر افتخار می‌کنیم تلاش هم می‌کنیم که شمس و شمس‌ها اضافه شوند نگاه ما در تمام رشته‌ها اینگونه است و می‌خواهیم مدرسان خود را افزایش دهیم.

رئیس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال، در مورد ارسال نامه فیفا در خصوص حذف نام حسین شمس یادآور شد: رونوشت نامه‌ای که به دست ما رسیده است دلیلی بر حذف شمس ندارد بلکه فیفا هر از چندگاهی جابجایی‌هایی می‌کند و این امر نیز در این راستا انجام شده است. نامه به فدراسیون فوتبال ارسال شده است و خود کمیته بین‌الملل در مورد آن جواب خواهد داد.

احسانی افزود: فیفا اسم شمس را از لیست حذف نکرده بلکه فعلا از او تشکر کرده و جابجایی‌هایی انجام داده است. امکان دارد سال بعد دوباره از شمس برای حضور در لیست فیفا دعوت شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391