برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گنجعلی‌خانی در واکنش به شایعه رضایت‌نامه جعلی خلیل‌زاده: باید رضایت‌نامه را ببینم، یادم نیست!

جمعه، ۲۴ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۳۶ — فارس

مدیر عامل سابق باشگاه مس کرمان در واکنش به شایعه رضایت‌نامه غیرمعتبر مدافع این تیم گفت: باید رضایت‌نامه را ببینم یادم نیست!

شجاع  خلیل زاده

در حالیکه شجاع خلیل‌زاده خود را برای حضور در پرسپولیس یا سپاهان برای فصل آینده آماده می‌کند در کرمان شایعه جعلی بودن رضایت‌نامه شجاع خلیل‌زاده مطرح شده است و اینکه این رضایت‌نامه را نصرالله گنجعلی‌خانی امضا نکرده است.

گنجعلی‌خانی مدیرعامل سابق باشگاه مس در مورد این شایعه که آیا شما با جدایی خلیل‌زاده موافقت و رضایت‌نامه‌اش را امضا کرده‌اید یا نه، گفت: یادم نیست. باید رضایت‌نامه را ببینم. آن زمان قرارداد بازیکنان در دفتر آقای داوری در تهران تنظیم شد و من در سفر مکه بودم و بعد از بازگشت از مکه فقط قراردادها را امضا کردم.

وی در مورد اینکه همان زمان رضایت‌نامه را هم امضا کرده‌اید یا نه، گفت: یادم نیست.

برخی نزدیکان باشگاه مس کرمان معتقدند که رضایت‌نامه خلیل‌زاده به طور قانونی صادر نشده است و این بازیکن یک فصل دیگر نیز باید در این باشگاه حضور داشته باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391