برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حاشیه‌ی شبی که ‌آبی‌ها با قلعه‌نویی آشتی کردند

چهارشنبه، ۱ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۲۳:۰۰ — ایسنا

نیمه دوم دیدار استقلال و الشباب در حالی آغاز شد که عده‌ای از تماشاگران استقلال با شعار "تیم ملی بی‌سید نمی‌خواهیم" از مهدی رحمتی حمایت کردند.

تیم استقلال

در ادامه و در ابتدای نیمه دوم طرفداران استقلال با شعار از فرهاد مجیدی خواستند تا گلزنی کند. در طول این نیمه باز هم امیر قلعه‌نویی از سوی تماشاگران استقلال تشویق شد.

امیر قلعه‌نویی در تمام طول زمان بازی ایستاده در حال نظاره کردن دیدار بود.

بعد از چند برخورد میان خسرو حیدری و بازیکنان الشباب که منجر به درگیری میان بازیکنان دو تیم شد تماشاگران استقلال برای دقایق کوتاهی به شدت علیه تیم الشباب شعار دادند.

تماشاگران در حین تعویض فرهاد مجیدی با فرزاد حاتمی، در حالی که ایستاده بودند به شدت فرهاد مجیدی را مورد تشویق قرار دادند.

تماشاگران استقلال در اواسط نیمه دوم شعار "استقلال قهرمان، خلیج فارس ایران" را سر دادند.

در دقیقه ۹۰ این دیدار امیر قلعه‌نویی به خاطر پاس اشتباه سیاوش اکبرپور به ساموئل به شدت عصبانی شد و بر سر سیاوش اکبرپور فریاد کشید.

پس از پایان دیدار استقلال و الشباب امیر قلعه‌نویی به سمت مارکوس پاکه‌تا سرمربی الشباب رفت و به او خسته نباشید گفت.

پس از پایان این دیدار امیر قلعه‌نویی بار دیگر از سوی تماشاگران استقلال مورد تشویق قرار گرفت و او نیز با دست تکان دادن به سمت تماشاگران استقلال به ابراز احساسات آن‌ها پاسخ داد.

تماشاگران پس از پایان این دیدار همچنین بازیکنان این تیم را تشویق کردند و چند بازیکن این تیم به سمت آن‌ها رفتند و در این میان فرهاد مجیدی پیراهنش را به سمت تماشاگران استقلال پرتاب کرد.

بهترین بازیکن این دیدار دروازه‌بان الشباب ولید عباس شناخته شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391