برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قاضی و یک هفته مذاکره با راه آهن، مبلغ پیشنهادی : خدا تومن!

دوشنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۰۳ — گل

ظاهرا حدود یک هفته ای است که ابراهیم زاده روی مذاکره با قاضی تاکید کرده و مذاکره با او انجام شده اما به نتیجه مشخصی نیانجامیده است

محمد قاضی

تکلیف محمد قاضی با پرسپولیس هنوز روشن نشده اما به نظر می رسد او در فصل آینده پیراهن تیمی غیر از پرسپولیس را به تن خواهد کرد.

از چند روز پیش شنیده می‌شد تیم هایی مثل راه آهن،استقلال،سپاهان و تراکتورسازی دنبال این مهاجم هستند اما ظاهرا برخی از آنها برای جذب این بازیکن تلاش بیتشری به خرج داده اند.یکی از این باشگاه‌ها راه آهن است و از آنجایی که منصور ابراهیم زاده قبلا با قاضی در ذوب آهن کار کرده خواستار به خدمت گیری اوست.ظاهرا حدود یک هفته ای است که ابراهیم زاده روی مذاکره با قاضی تاکید کرده و مذاکره با او انجام شده اما به نتیجه مشخصی نیانجامیده است.گفته می شود علت به نتیجه نرسیدن این مذاکرات پیشنهاد مالی سنگین محمد قاضی است ؛که برق از سر ابراهیم زاده پرانده است.

البته به نظر می رسد پرسپولیس هم هنوز از قاضی صد در صد صرف نظر نکرده و شاید اگر کریم انصاری فرد ماندنی نشود تلاش بیشتری برای حفظ این مهاجم صورت گیرد و ظاهرا خود این بازیکن هم معطل همین مساله است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391