برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس باقی ماند

چهارشنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۳۷ — مهر

مدیر روابط باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس در پی مخالفت محمد رویانیان به فعالیت خود در باشگاه ادامه خواهد داد.

تیم پرسپولیس

حسین قدوسی مدیر روابط باشگاه پرسپولیس هفته گذشته به دلیل افزایش حجم فعالیت‌های باشگاه، فشار کاری زیاد و همچنین برخی مشکلات شخصی، از سمت خود کناره‌گیری کرده بود که محمد رویانیان در جلسه با معاونین باشگاه ضمن اعلام مخالفت با این موضوع، خواستار ادامه فعالیت وی شد.

بهروز منتقمی قائم مقام باشگاه پرسپولیس در این خصوص به سایت باشگاه پرسپولیس گفت: در پی مخالفت مدیر عامل باشگاه، حسین قدوسی کماکان مدیریت روابط عمومی را بر عهده خواهد داشت و مسئولیت خود را انجام می‌دهد.

وی اضافه کرد: نظر به اینکه حسین قدوسی از مدیران با تجربه رسانه‌ای است و خدمات ارزشمندی را در زمان تصدی خود به مورد اجرا گذاشته و وظایف محوله را به نحو مطلوب انجام داده است، جزو سرمایه‌های باشگاه محسوب می‌شود. لذا پس از مذاکرات به عمل آمده با محمد رویانیان، حسین قدوسی کماکان به همکاری با باشگاه ادامه خواهد داد و باشگاه پرسپولیس از خدمات ایشان کماکان بهره‌مند می‌شود و وی از امروز فعالیت رسمی خود را آغاز کرده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391