برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

غلامی: پارسال خیلی اذیت شدم اما هرچه رحیمی بگوید

چهارشنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۱۵ — گل

محمد قاضی با درخواست رویانیان مبنی برتعویض محمدغلامی موافقت نکرد تا پرسپولیسی شدن غلامی دوباره غیرممکن شود . ازغلامی درباره آخرین شرایطش سئوال کردیم

محمد غلامی

محمد قاضی با درخواست رویانیان مبنی برتعویض محمدغلامی موافقت نکرد تا پرسپولیسی شدن غلامی دوباره غیرممکن شود . ازغلامی درباره آخرین شرایطش سئوال کردیم :

*بالاخره درسپاهان ماندنی هستی یاخیر؟

_اتفاقا چندروزی برای تعطیلات درشمال کشوربودم والان درحال برگشت به اصفهان هستم تا یکی دو روز آینده به دیدارآقای رحیمی بروم.

*پس علیرغم یک فصل نه چندان خوب شاید در اصفهان ماندنی شدی؟

_با آنکه سال نسبتا بدی را سپری کردم اما با این حال حرف آقای رحیمی برایم حجت است. هرکاری ایشان بگوید می کنم.

*اما اگردوباره نیمکت نشین شدی تکلیف چیست؟

_من به پتانسیل خودم واقفم ومی دانم اگردرزمین باشم حتی برای یک مدت زمان کوتاه می توانم برای تیمم مثمرثمرباشم .متأسفانه فصل گذشته کرانچارمرا باورنکرد،البته اوبه عنوان یک مربی حق دارد با تاکتیک وبازیکنان مدنظرخودش سیستم بچیند.او به من زیاد میدان نداد وپارسال اذیت شدم و...

*راستی شنیدی قاضی شرط رویانیان را مبنی برتعویض با تو قبول نکرده؟

_پرسپولیس چند سالی است که خواهان جذبم هستند اما متأسفانه هروقت که آنها به من پیشنهاد دادند نتوانستم پیراهن این تیم را بپوشم. خب ، محمد قاضی یکی ازدوستان خوبم بشمارمی رود .

*ازدست قاضی ناراحت نیستی؟

_خیر، قاضی بازیکن خوبی است اما متأسفانه او درفصل گذشته با بد شانسی مواجه شد . محمد هم پرسپولیس را دوست دارد ومی خواهد درتیم محبوبشبماند که جای هیچ گونه ناراحتی نیست.
*شنیدی رحیمی ورویانیان می خواهند به خاطرتبادل بازیکن با یکدیگرجلسه بگذارند؟

_همین الان این موضوع را اززبان شما می شنوم اما خودم با رحیمی جلسه دارم به امید خدا شنبه، یکشنبه قراراست همه چیز درمورد فصل آینده مشخصشود.
*علی کریمی هم که می خواهد برگردد؟

_خوشحالم که علی دوباره برمی گردد.من دو،سه سال با علی کارکردم او واقعا بازیکن خوبی است وازتجربه بالایی سود می برد. ازاین موضوع خوشحالم

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391