برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حسن زاده: باشگاه های بدهکار حق ثبت قرارداد ندارند

شنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۵۱ — باشگاه خبرنگاران

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: باشگاه های بدهکار حق استفاده از تمام خدمات را ندارند تا مادامی که بدهی هایشان را پرداخت نکنند.

اسماعیل حسن زاده

اسماعیل حسن زاده گفت: باشگاه های بدهکار حق مذاکره با بازیکنان مدنظرشان را دارند اما نمی توانند در هیئت های فوتبال قراردادهایشان را ثبت کنند.

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در خصوص کثرت باشگاه های بدهکار گفت: اکثریت باشگاه های لیگ برتر بدهکار هستند اما به نظرم در چند روز آینده بدهی شان را تسویه می کنند و اجازه ثبت قرارداد بازیکنان را خواهند داشت.

وی افزود: اگر هم تسویه نشود به سازمان لیگ ارجاع داده می شود تا در مورد آن‌ها تصمیم گیری شود و نتیجه هر چه باشد به اطلاع عموم خواهیم رساند.

حسن زاده در خصوص پیشنهاد مدیر عامل باشگاه نفت تهران در ارتباط با بدهی باشگاه بیان کرد: در حال حاضر ما هیچ پیشنهادی دریافت نکرده ایم که به آن پاسخ دهیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391