برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

هاشمی زاده: نفهمیدم چرا محکوم شدم و در پی آن مرا بخشیدند

سه‌شنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۵۶ — باشگاه خبرنگاران

بازیکن تیم فوتبال شهرداری تبریز گفت: به هیچ وجه متوجه نشدم که در موضوع تبانی من را به چه دلیل محکوم شدم و در پی آن مرا تبرئه کردند.

مرتضی هاشمی زاده

مرتضی هاشمی زاده اظهار داشت: نفهمیدم چه اتفاقی افتاد که در جریان موضوع تبانی من، مهدی واعظی، شیث رضایی و علی علیزاده را محکوم کردند و پس از آن من و واعظی را بخشیدند.

بازیکن تیم فوتبال شهرداری تبریز گفت: فقط یک چیز را می دانم که با شخصیت من بازی شد و بدون آنکه مدرکی، مستنداتی مشخص شود من را محکوم کردند و آبروی ما را بردند و از ما خواستند که پس از اینکه حکم صادر شد به کمیته انضباطی بروم و از اینکه در چه تیم هایی بازی کرده ام و چه سابقه ای در فوتبال ایران دارم توضیحاتی را ارائه دهم و من هم با توجه به اینکه پیش از صدور حکم کمیته انضباطی از من سؤال و جوابی صورت نگرفته بود چیزی در برگه استیناف ننوشتم و من را به پرداخت ۴ میلیون تومان جریمه کردند و پس از آن هم بخشیدند.

وی تصریح کرد: به غیر از من مهدی واعظی نیز که به پرداخت ۵ میلیون تومان محکوم شده بود نیز بخشیده شد اما شیث رضایی و علیزاده محکومیتشان بخشیده نشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391