برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ایده جسورانه کنفدراسیون فوتبال آسیا برای افزایش کشورهای حاضر در لیگ قهرمانان آسیا

پنجشنبه، ۲۳ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۴۹ — فارس

به عقیده رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا، افزایش تعداد کشورهای حاضر در لیگ قهرمانان آسیا ایده‌ای جسورانه به شمار می‌رود.

شیخ سلمان بن ابراهیم آل‌خلیفة، رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد که ایده‌ای وجود دارد برای افزایش کشورهای حاضر در لیگ قهرمانان آسیا از ۱۴ کشور به ۲۳ کشور.

وی در گفت‌وگویی که به تازگی منتشر شده است تأکید کرد که کمیته برگزاری مسابقات این ایده را در نظر دارد.

شیخ سلمان افزود که این ایده جسورانه است و برگزاری آن از دوره آینده خواهد بود، زمانیکه به شیوه نهایی اجرای این ایده برسیم.

همچنین رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا در خصوص میزبانی استرالیا به عنوان میزبان جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۵ گفت: استرالیا بهترین میزبانی قهرمانی جام ملت‌های آسیا را در ۲۰۱۵ ارائه خواهد کرد و ما از این امر اطمینان داریم، زیرا این کشور المپیک ۲۰۰۰ سیدنی را برگزار کرده که بهترین دوره المپیک بوده است.

در حالی که جام ملت‌های آسیا از آن بسیار کوچکتر است. ما همه شرایط را برای آن آماده خواهیم کرد.

به نظر می‌رسد با زیاد شدن تعداد کشورهای شرکت کننده در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، در صورتی که تعداد تیم‌ها در مرحله نهایی همچنان ۳۲ کشور باقی بماند، از تعداد سهمیه‌های ۱۴ کشوری که در حال حاضر در این رقابت‌ها حضور دارند کسر خواهد شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391