برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ایرانیان در خصوص رضایت نامه یعقوب کریمی: از گفته های رویانیان بی اطلاعیم

شنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۲۲ — باشگاه خبرنگاران

سرپرست باشگاه نفت تهران گفت: باشگاه نفت تهران اطلاعی در خصوص گفته های رویانیان در ارتباط با رضایت نامه کریمی ندارد.

علی کریمی و یعقوب  کریمی

رحیم ایرانیان سرپرست باشگاه نفت تهران در خصوص گفته های رویانیان در مورد رضایت نامه کریمی به باشگاه سپاهان به خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران گفت: رویانیان اعلام کرده است که ما هشتصد میلیون بابت رضایت نامه یعقوب کریمی خواسته ایم اما من هیچ اطلاعی در این خصوص نداشته ام و فکر نمی کنم چنین چیزی بوده است.

وی در ارتباط با بدون بدهی بودن باشگاه نفت تصریح کرد: باشگاه نفت تهران جزو یکی از باشگاه هایی است که هیچ بدهی به کسی ندارد و این به دلیل آن است که مدیران باشگاه با برنامه حرکت می کنند و از ابتدای شروع لیگ به گونه ای برنامه ریزی می کنند که در انتهای فصل به هیچ بازیکن ، مربی، هتل و فرودگاهی بدهکار نباشیم.

وی ادامه داد: مدیریت درست امور مالی باشگاه باعث می شودکه تیم‌ها در انتهای فصل با مشکل کمبود بودجه در انتهای فصل نداشته باشند.

ایرانیان در ارتباط با وضعیت اردوی پیش از فصل نفت تهران بیان کرد: وضعیت اردوی ما هنوز قطعی نشده است قرا بود که هفته آینده اردویی را در کردان کرج داشته باشیم که بنا به دلایلی کنسل شد و اکنون برنامه مشخصی برای اردو نداریم.

وی در ارتباط با وضعیت بازیکنان گفت: شرایط بازیکنان ما خوب است و هر روز تمریناتشان را آماده انجام می دهند و در چند روز آینده چند بازیکن دیگر به ما اضافه خواهد شد

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391