برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جباری‌زاده: مسئولان سازمان لیگ جواب تلفن ما را هم نمی‌دهند

سه‌شنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۲۰ — فارس

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم گفت: انگار هرمزگان در فوتبال کشور جایی ندارد که مسئولان سازمان لیگ حتی به خود اجازه پاسخگویی به تلفن‌های بنده را نمی‌دهند.

حسین جباری زاده

حسین جباری‌زاده، در خصوص وضعیت این تیم عنوان کرد: در حالی که تیم فوتبال آلومینیوم در فصل گذشته مسابقات لیگ برتر با صرف میلیاردها تومان سبب اشاعه ورزش فوتبال و تزریق روحیه نشاط، شادابی و انگیزه در بین تمام اقشار جامعه استان هرمزگان شد، حال مسئولان سازمان لیگ با اقداماتی سعی در زیر سوال بردن شعار خود دارند.

وی با بیان اینکه همواره مسئولان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ شعار «باشگاه‌‌ها متولی فوتبال کشور هستند» را سرلوحه کار خود می‌دانند، اظهار داشت: در چند روز گذشته با تمام مسئولان سازمان لیگ تماس تلفنی برقرار کرده‌ام که متأسفانه هیچ پاسخی از سوی آنها داده نشد.

جباری‌زاده با اشاره به اینکه هرچه از مرکز دور باشی مورد بی‌مهری بیشتری قرار می‌گیری، تصریح کرد: جای بسی تأسف دارد که با باشگاه آلومینیوم که در جهت توسعه ورزش و افزایش تحرک و شادابی مردمان سرزمین خلیج فارس حرکت کرده، چنین برخوردی صورت گیرد.

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم در خصوص ۱۸ یا ۱۶ تیمی شدن مسابقات لیگ برتر یادآور شد: همچنان به ۱۸ تیمی ماندن مسابقات لیگ برتر امیدواریم و تمام تلاش خود را برای تحقق این موضوع به کار بسته‌ایم و انتظار داریم مسئولان فدراسیون با کارشناسی بیشتر از پافشاری بر موضوعی غیرمدبرانه پرهیز کرده و قدری به خواسته نه تنها باشگاه آلومینیوم بلکه آحاد جامعه فوتبال کشور توجه کنند.

وی تاکید کرد: باید به درخواست‌های جامعه فوتبال بیش از پیش توجه شود زیرا تنها باشگاه آلومینیوم خواستار ۱۸ تیمی شدن مسابقات لیگ برتر نیست بلکه ۱۷ باشگاه لیگ برتری و ۲۰ باشگاه لیگ یکی به این موضوع جواب مثبت داده‌اند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391