برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جعفری: جشنواره فوتبال فرصت خوبی برای مدیران باشگاه‌هاست

سه‌شنبه، ۲۸ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۲۴ — ایسنا

مدیرعامل باشگاه فجر سپاسی شیراز معقتد است برگزاری جشنواره فوتبال فرصت خوبی برای مدیران باشگاه‌هاست تا به سازندگی در فوتبال روی بیاورند و سرمایه گذاری در این ورزش را به صورت یکنواخت پیش ببرند.

جعفر جعفری درباره جشنواره فوتبال که قرار است مردادماه امسال برگزار شود، به سایت این جشنواره گفت: آنطور که مطلع شدم قرار است در این جشنواره نشست‌های تخصصی جهت بررسی وضعیت فوتبال پایه برگزار شود که این موضوع می‌تواند مهمترین بخش جشنواره باشد. به نظرم فدراسیون فوتبال کارهای خوبی در فوتبال پایه انجام داده و برگزاری این جشنواره می‌تواند به پیشبرد اهداف فدراسیون و باشگاه‌ها کمک کند.

وی با بیان اینکه باشگاه‌هایی مثل فجر سپاسی همیشه به تیم‌های پایه خود متکی بوده‌اند، ادامه داد: در فوتبال بیشتر باشگاه‌ها دنبال آماده خوری هستند و به فوتبال پایه اهمیت نمی‌دهند. جشنواره فوتبال فرصت مناسبی است تا مدیران باشگاه‌ها با هم همفکر شوند و همه در بخش آکادمی و تیم‌های پایه سرمایه گذاری کنند.

مدیرعامل باشگاه فجر در ادامه با تاکید بر اهمیت برگزاری جشنواره فوتبال و تاثیر مثبت آن، خاطرنشان کرد: این فرصت خوبی است که همه از مسائل مطرح شده در جشنواره استفاده کنند. البته نکته مهمتر این است که این جشنواره خروجی و نتیجه داشته باشد تا بتوان از آن در بخش‌های مختلف فوتبال استفاده شود.

جعفری در پایان اظهار امیدواری کرد باشگاه‌ها از این فرصت به خوبی استفاده کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391