برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جلالی: از بازی تیم ملی ذوق زده شدم

چهارشنبه، ۲۲ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۴۳ — خبرآنلاین

نزدیک به ۱۵ سال بود که چنین بازی ای از تیم ملی ندیده بودم.شاید پس از سالها این اتفاق افتاده است که تیم ملی داشت فوتبال بازی می کرد.واقعا ذوق زده شدم وقتی دیدم بچه‌ها طوری فوتبال بازی می کنند که کاملا متفاوت است

رویکردی که کروش در پیش گرفته ایران به به سمتی می برد که پیشرفت را به همراه خواهد داشت.
در بازی با قطر کروش ترکیبی را راهی میدان کرد که شاید خیلی‌ها فکرش را هم نمی کردند،چند روز بعد و در بازی با لبنان او همان ترکیب را با یک تغییر مقابل لبنان استفاده کرد.جایگزینی خلعتبری به جای صادقی.شاید این در ظاهر فقط یک تغییر باشد اما شکل و شیوه متفاوتی را در اجرای برنامه های سرمربی داشت.ما در سطح ملی داریم به ارزشهایی می رسیم که سالها منتظرش بودیم.فکر می کنم با تداوم بخشیدن به این شیوه هم مقابل کره عملکرد مناسبی داشته باشیم و هم آینده فوتبالی مان در مسیر رشد قرار بگیرد.
من استنباطم این است که کروش در بازی با کره همان شیوه بازی با قطر و لبنان را به کار خواهد گرفت.البته شاید به دلیل سبک بازی کره ای‌ها تغییرات تاکتیکی ریزی در تیم اعمال شود اما چارت همان چارت است و کروش این مسیر رو به رشد را ادامه خواهد داد.
سرمربی کره از همین حالا جنگ روانی را آغاز کرده است.آنها قرار است در جایی بازی کنند که فقط ۸۰ کیلومتر با اتوبوس راه دارد.باید تمهیدات لازم اندیشیده شود.هواپیمای اختصاصی خودش کمک بزرگی است.به هر حال این‌ها ترفند هایی است که قبل از هر بازی اعضای کادر فنی تیم‌ها از آنها استفاده می کنند.در سطح ملی تولید انگیزه بخش مهمی است،ولی این چیزها نباید زیاد روی بازیکنان ما تاثیر بگذارد آنها اگر در کره مثل بازی با لبنان و قطر بازی کنند می توانند از زمین آنها با موفقیت خارج شوند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391