برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کفاشیان: نامه عذرخواهی رحمتی نظر کی روش را جلب نکرد

چهارشنبه، ۱ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۲۳:۱۴

این دروازه بان نامه ای به فدراسیون داد اما متن آن وعذرخواهی انجام شده آن چیزی نبود که سرمربی تیم ملی می خواست

با نمایش ضعیف رحمان احمدی در بازی امروز مقابل عمان یقینا کارلوس کی روش فشار بیشتری را بابت عدم دعوت او تحمل خواهد کرد .
به گزارش گل در این شرایط رییس فدراسیون فوتبال ایران در مصاحبه ای به ایرنا گفت: سیدمهدی رحمتی نامه ای برای بازگشت به تیم ملی به فدراسیون ارایه کرده است، اما نحوه عذرخواهی وی نظر سرمربی تیم ملی را جلب نکرد! کفاشیان درباره رحمتی و نامه ای که او مدعی است آن را به فدراسیون داده ، می گوید :این دروازه بان نامه ای به فدراسیون داد اما متن آن وعذرخواهی انجام شده آن چیزی نبود که سرمربی تیم ملی می خواست و به همین دلیل کارلوس کی روش رحمتی را به تیم ملی فوتبال ایران بازنگرداند.
درواقع کی روش دوست داشته رحمتی همان نامه به خصوص را برایش امضا کند ! چیزی که او در تمرین آخر تیم ملی به خبرنگاران نشانش داد و البته لحن بسیار تحقیر آمیزی داشت .کفاشیان می گوید : کی روش دوست داشت که رحمتی از تیم ملی، کادر فنی و مردم عذرخواهی کند؛ اما آنچه که در نامه رحمتی آمده ، مورد رضایت وی نبوده است.
رییس فدراسیون فوتبال درخصوص هادی عقیلی نیز گفت: این بازیکن اصلا نامه ای نداده است که مورد قبول سرمربی نباشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391