برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حذف طرح "هوادار یاران" تراکتورسازی

جمعه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۵۴ — ایسنا

رئیس کانون هواداران باشگاه تراکتورسازی با اعلام خبر حذف طرح "هوادار یاران" این باشگاه گفت: افراد سودجو باید اجازه بدهند که سرمربی تیم، تمرکز خود را حفظ کند.

تیم تراکتورسازی تبریز

رحمان یاوران، در خصوص برنامه کانون درفصل پیش‌روی لیگ برتر اظهار داشت: با توجه به اینکه طرح "هوادار یاران" حذف شده است می‌خواهیم نام آن طرح را به انتظامات و مهمانداران کانون تغییر بدهیم. جلسه‌ای با افرادی که در طرح هوادار یاران بودند برگزار خواهیم کرد تا ان‌شاءالله به عنوان انتظامات و مهمانداران کانون در فصل پیش‌رو از آنها استفاده شود.

وی خطاب به هواداران تراکتورسازی هم گفت: با توجه به اینکه مدیرعامل جدید روی کار آمده و آقای مجید جلالی به عنوان سرمربی انتخاب شده از هواداران درخواست می‌کنیم صبورانه تیم محبوب خود را تشویق کنند و اجازه بدهند تا باشگاه بازیکنان جدیدی را با دقت جذب کند. ان‌شاءالله بتوانیم به مقام خوبی دست یابیم و برای مردم شریف آذربایجان نیز جام کسب کنیم.

رئیس کانون هواداران باشگاه تراکتورسازی بیان کرد: برخی از افراد سودجو و مقام طلب که می‌خواهند این تیم را وارد حاشیه کنند و با سخنانشان به افرادی که با دلگرمی کار می‌کنند خدشه‌ وارد کنند اجازه بدهند تا مدیریت باشگاه تمرکز خود را برای بازیکنان به کار بگیرد و سپس به قدرت‌طلبی خود فکر کنند. همچنین من از جلسه روز دوشنبه ۱۳ خرداد مدیرعامل باشگاه با چند نفر ازهواداران هیچگونه اطلاعی نداشتم و جلسه فوق هیچ ربطی به کانون هواداران و شخص من نداشته است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391