برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کاپیتان آلومینیوم: رحمتی چطور می خواهد از حق ما دفاع کند؟

دوشنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۴۱ — گل

چرا علی کریمی و جواد نکونام در همه لیست‌های تیم‌ها وجود دارند؟ مگر این دو نفر چندجا می‌توانند بازی کنند. هر کسی به ما زنگ می‌زند می‌گوید ما علی کریمی و جواد نکونام را می خواهیم

تیم آلومینیوم هرمزگان

با محمود تیغ‌نورد کاپیتان آلومینیوم هرمزگان تماس گرفتم تا از او بپرسم تیم جدیدش را انتخاب کرده یا نه و کمی کوتاه در مورد سقوط آلومینیوم صحبت کنیم ...ولی بخث مان سر از جاهای دیگر درآورد؛ حرف‌های جذاب و شنیدنی تیغ‌نورد را در مصاحبه با سایت گل مطالعه کنید، شاید به دل شما هم نشست.

- داستان‌های فوتبال ما آدم را روانی می‌کند. چند وقت پیش با عده‌ای از بازیکنان گهر و نفت آبادان رفته بودیم دفتر آقای آیت‌الهی تا به ایشان بگوییم که ما را سهمیه لیگ یکی محسوب شویم. یک خانم که رئیس دفتر ایشان بود با حالت تندی به ما گفت پنج دقیقه بیشتر وقت ندارید. من هم به آن خانم گفتم تو به خاطر من و امسال من اینجا نشسته‌ای و حقوق می‌گیری. تو اینجایی که کار ما را حل و فصل کنی. اگر ما نبودیم تو هم وجود نداشتی.

- شنیده‌ام که مهدی رحمتی به عنوان رئیس اتحادیه بازیکنان فوتبال انتخاب شده. احترامش برای ما واجب است اما آقای رحمتی تو که در ناز و نعمتی از کجا خبر داری که بازیکن گهر با فلافل می‌رفته توی زمین و فوتبال بازی می‌کرده است و یا جا خواب نداشته است و یا خیلی از بازیکن‌های دیگر در لیگ. مهدی رحمتی چطوری می‌خواهد از حق من و امثال من دفاع کند.

- می‌گویند فوتبال ایران پدیده ندارد. چه کسی این حرف را زده است؟ فوتبال ما پر از پدیده است. اما کسی نیست آنها را ببیند . همه حاضری خور شده اند .ببینید در فوتبال دنیا چقدر استعدادیاب مشغول به کار جدی هستند و اینجا چقدر.

- چرا تا زمانی که ما بالا سر ذوب آهن بودیم اعلام نمی‌کردند که لیگ ۱۶ تیمی است؟ تا ذوب آهن بالای سر ما آمدم گفتند قطعاً لیگ ۱۶ تیمی است. خوب این یک جای کار می‌لنگد دیگر و من نمی‌دانم علتش چیست.

- دربین مسئولان و اهالی فدراسیون فقط آقای عزیزمحمدی در اتحادیه فوتبال حرف ما را گوش می‌دهد و به ما توجه می‌کند. که متأسفانه ایشان هم کلی در فدراسیون فوتبال مخالف دارد.

- چرا علی کریمی و جواد نکونام در همه لیست‌های تیم‌ها وجود دارند؟ مگر این دو نفر چندجا می‌توانند بازی کنند. هر کسی به ما زنگ می‌زند می‌گوید ما علی کریمی را می‌خواهیم جواد نکونام را هم می‌خواهیم اگر آنها نشدند گزینه بعدی تو هستی.

- ایموندزائد را با سلام و صلوات آوردیم کلاً یک گل زد و بقیه بازی‌ها را در خانه نشسته بود حالا نمی‌دانم چطوری است که همه تیم‌ها او را می‌خواهند. یعنی زائد اینقدر خوب بودم و ما خبر نداشتیم ؟پس چرا برای ما اینقدر خوب نبود؟

- فعلاً منتظر ۱۸ تیمی شدن لیگ هستیم. اگر بشود که برای تیم خودم بازی می‌کنم و جدا نمی‌شود اما اگر لیگ ۱۶ تیمی شود احتمالاً جدا می‌شوم و از پیشنهاداتی که دارم انتخاب خود را می‌کنم.

-چند بار می خواستم فوتبال را کنار بگذارم اما به خاطر زن و بچه ام مانده ام.. بعد از ۲۹ سال کار دیگری جز فوتبال بلد نیستم.

-حاضر نیستم پولهای پشت پرده بدهم برای همین هر تیمی سراغ من نمی آید. هرجا هم که می روم به مدیر عامل و مربی می گویم من محمود تیغ نورد هستم از من فوتبال بخواهید نه چیز دیگر..

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391