برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کی‌روش ماساژورها را دنبال جاسوس می‌فرستد جنگل!

شنبه، ۲۵ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۰۲:۲۷ — گل

تیم ملی از دیروز به اولسان رسیده و تمریناتش را در شهر محل مسابقه با کره انجام می‌دهد، تمریناتی که کارلوس کی‌روش تحت تدابیر شدید انضباطی و در سکوت کامل برگزار می‌کند.

کارلوس کی‌روش

کمپی که تیم ملی در آن حضور دارد کمپی است که در جام جهانی ۲۰۰۲ به تیم ملی ترکیه اختصاص داشت و شاگردان شنول گونش در آنجا تمرین می‌کردند. این کمپ در نزدیک اقیانوس آرام واقع شده و یک سوی آن به کوهستانی جنگلی مشرف است.

در این کمپ افراد زیادی رفت و آمد نمی‌کنند اما از آنجایی که کی‌روش تمرینات را بسته تقریبا در زمان تمرین هیچ راهی به داخل کمپ نمی توان پیدا کرد.

دیروز در ده دقیقه اول تمرین سه عکاس کره‌ای در محل حاضر بودند اما امروز فقط یک عکاس از کشور میزبان از تمرینات تیم ملی عکس گرفت.

با این حال کی‌روش چهارچشمی مراقب کره‌ای‌هاست تا با وجود بسته برگزار کردن تمرین از کارهای تاکتیکی و اهداف او سر در نیاورند. در این میان اتفاق جالب آنجا بود که کی‌روش قبل از تمرین امروز رابط فدراسیون فوتبال کره با کاروان تیم ملی را که در کمپ تیم ایران مشغول قدم زدن بود از محل بیرون کرد تا تمرینش را بدون حضور غریبه‌ها برگزار کند.

اما جالب‌تر آنجاست که کی‌روش برخی ماساژورها و اعضای کادر پزشکی و دور و بری‌های کاروان تیم ملی که کار زیادی در جریان تمرین ندارند را در زمان برگزاری تمرین به جنگل مشرف به کمپ می‌فرستد تا دنبال جاسوس‌های کره‌ای و وابسته به کادر فنی تیم ملی میزبان بگردند!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391