برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قرارداد دوساله شجاع خلیل زاده یکساله است!

پنجشنبه، ۲ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۵۹ — گل

اگر خلیل زاده واقعا با مس قرارداد دو ساله داشت امروز با وجود این شرط به راحتی از مس جدا نمی شد.

تیم مس کرمان

در کنار همه حرف و حدیث هایی که در رابطه با انتخاب سرمربی فصل بعد مس وجود دارد، بحث ماندن و یا رفتن شجاع خلیل زاده نیز یکی از آن موضوعاتی است که این روزها در رابطه با آن، میان هواداران مس زیاد بحث می شود.
شجاع خلیل زاده که فصل خوبی را با مس پشت سر گذاشت و از همین تیم هم به تیم ملی رسید در پایان فصل یازدهم که قراردادش با مس تمام شد قصد جدایی از مس را داشت و حتی با سپاهان نیز توافقات لازم را انجام داده بود اما در نهایت او در مس ماندگار شد و فصل گذشته را نیز با پیراهن این تیم بازی کرد.
در زمانی که قرارداد او با مس تمدید شد از سوی مقامات باشگاه و حتی خلیل زاده تائید گردید که قرارداد او برای دو فصل تمدید شده است تا خیال هواداران مس از بقای او برای فصل بعد بازی های لیگ برتر هم راحت شود اما حالا با اتمام بازی های لیگ حرف های جدیدی از دل این قرارداد بیرون می آید. ظاهرا روزی که داوری و واحدی مقامات اصلی سابق باشگاه مس با خلیل زاده توافق دو ساله انجام داده بودند شرطی را در قرارداد او جای داده بودند که عملا قرارداد او را یک ساله می کرد! و ظاهرا اعلام قرارداد دو ساله تنها جنبه تبلیغاتی داشته است!
به هر شکل در آن زمان که این مقامات باشگاه مس در جذب اسامی وعده داده شده برای مس روز به روز ناکام تر می شدند و از این طریق هر روز بیشتر زیر فشار قرار می گرفتند، اعلام امضای قرارداد دو ساله با خلیل زاده شاید تا حدودی فضا را برای آن‌ها بازتر می کرد. اما در قرارداد خلیل زاده شرطی قید شده است که به واسطه آن بازیکن شماره سه مس در پایان فصل می تواند در صورت داشتن پیشنهاد از سوی سایر تیم های لیگ برتر، باشگاه مس را بدون هیچ قید و شرطی ترک کند تا عملا برابر سال دوم قرارداد خلیل زاده یک علامت سوال به وجود بیاید!!
خلیل زاده که نامش در لیست اکثر مربیان تیم های لیگ برتری وجود دارد نیز ظاهرا خیلی زود با پرسپولیسی‌ها به توافق رسیده است و این در حالی است که کرمانی‌ها از خود سوال می کنند پس سال دوم قرارداد او با مس چه می شود؟! هرچند مقامات باشگاه مس مدعی شده اند که خلیل زاده با مس قرارداد دارد و حتی برای صدور رضایت نامه او مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان هم قیمت داده اند اما از منظر حقوقی خلیل زاده با وجود این شرط خیلی راحت می تواند از مس جدا شود بدون آنکه حتی پولی پرداخت کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391