برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خطیبی: جلوی استقلال و پرسپولیس بازی می کنم

چهارشنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۲۶ — گل

متاسفانه عده ای از خود تبریز هستند که میخواهند تیم های تراکتورسازی و گسترش فولاد را تخریب کنند و بازیکنانی که با این دو تیم به توافق میرسند را منصرف میکنند

رسول پاکی خطیبی

رسول خطیبی سرمربی گسترش فولاد در مصاحبه ای از اوضاع تیمش می گوید . تیمی که تبریز ی‌ها دوست دارند درخشش اش در دسته اول را امتداد دهد .
این گفت و گو را بخوانید:

درصورت حمایت هواداران...
شرایط لیگ برتر از دسته یک متفاوت تر است ولی مدیران باشگاه از ما نه قهرمانی خواسته اند و نه سهمیه آسیایی، بلکه تیمی خواسته اند که در پایان فصل جزو تیم های میانه جدولی باشد و بتواند در مقابل تیم های قدر لیگ برتر بایستد و امتیاز بگیرد. من قول میدهم که ما توانایی امتیاز گرفتن از تیم هایی مثل استقلال، پرسپولیس و سپاهان را داریم و در صورت حمایت هواداران و غیرت بازیکنان میتوانیم بسیار با قدرت ظاهر شویم.

تیم آبرومند
تیم ما متشکل از ۱۳، ۱۴ بازیکن لیگ دسته یکی است که آن‌ها را حفظ کرده ایم و چند بازیکن هم جذب خواهیم کرد که تجربه ی لیگ برتری دارند و میتوانند در نتیجه گیری به ما کمک کنند. من به صراحت می گویم که ما یک تیم آبرومند راهی مسابقات خواهیم کرد و در پایان فصل جزو ده تیم برتر لیگ خواهیم بود.

جلوی میلیاردی‌ها می ایستیم
به نظر من این بازیکنانی که جذب کرده ایم خود یک بمب خبری هستند، ما نمی خواهیم بازیکنان میلیاردی و اسم و رسم دار به تیم بیاوریم. مطمئن باشید همین بازیکنان بومی و لیگ برتری که جذب کرده ایم می توانند در مقابل بازیکنان میلیاردی به خوبی بایستند و با آن‌ها مقابله کنند. این اسم‌ها نیستند که فوتبال بازی میکنند. فوتبال امروز ایران با دهه شصت تفاوت پیدا کرده و دیگر اسم‌ها نیستند که ارزش بازیکن را تعیین میکنند. اگر به بازیکنانی که داریم اعتماد به نفس لازم را بدهیم میتوانند جواب اعتماد ما را بدهند.

ازتراکتور بازیکن نمی گیریم
ما سعی خواهیم کرد تا از باشگاه تراکتورسازی تا حد امکان بازیکن نخریم و اثر منفی و تخریبی روی این تیم نداشته باشیم، مگر اینکه بازیکنی را در لیست مازاد قرار دهند و آن بازیکن برای ما مفید باشد. تراکتورسازی برادر بزرگتر گسترش فولاد است و ما تمام سعی و تلاش خود را میکنیم تا به این تیم کمک کنیم. همانطور که دیدید ما محسن دلیر را که بازیکن کلیدی ما بود و علی رغم قرار داد دو ساله ای که با ما داشت، به عنوان سرباز به تراکتورسازی فرستادیم. مطمئنا اگر این دو باشگاه به هم دیگر کمک کنند بسیار مفید خواهد شد و امیدواریم همانگونه که ما پشت تراکتورسازی ایستاده ایم آن‌ها هم از ما حمایت کنند.

بعضی‌ها تخریب می کنند
متاسفانه عده ای از خود تبریز هستند که میخواهند تیم های تراکتورسازی و گسترش فولاد را تخریب کنند و بازیکنانی که با این دو تیم به توافق میرسند را منصرف میکنند. نمونه اش احمد جمشیدیان که با تراکتورسازی به توافق رسیده بود ولی سر از استقلال در آورد و یا حتی میلاد زنید پور که با ما قرار داد بسته است، در صدد دور کردن وی از تیم هستند. ما باید آگاه باشیم و اجازه ندهیم برخی افراد به تیم ضربه وارد کنند.

داداشم...
من برای دستیاری مربی آقایان حسین خطیبی، باغ آبادی، مارکار و ناصر ابراهیمی را در نظر داشتم و قرار بود از این میان یک نفر را انتخاب کنم که برادر خود را برگزیدم. ایشان اولین مربی من بوده اند و همیشه به من مشاوره داده اند و نقش مهمی در موفقیت های من داشته اند. از نظر سابقه نیز آقای گل ایران شده اند و در تیم ملی امید نیز آقای گل آسیا بوده اند همچنین از پیشکسوت های گسترش فولاد میباشند.

کمتر بازی می کنم
امسال هم بازیکن-مربی خواهم بود اما نسبت به فصل گذشته کمتر به میدان خواهم رفت. این را هم بگویم که در مقابل تراکتورسازی بازی نخواهم کرد اما احتمال دارد در مقابل تیم های استقلال و پرسپولیس به میدان بروم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391