برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خوروش : پرسپولیسی‌ها حرف زیاد می زنند، مهم نیست چه می گویند

یکشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۱۶ — باشگاه خبرنگاران

سرپرست سپاهان بعد از ادعای تازه پرسپولیسی‌ها در مورد دستکاری مسئولان سپاهان در تاریخ عقد قرارداد قاسم دهنوی گفت : پرسپولیسی‌ها حرف زیاد می زنند ، می توانند ، ثابت کنند.

رسول خوروش

خوروش ، سرپرست سپاهان اظهار داشت : پرسپولیسی‌ها عادت دارند برای اینکه جوسازی کرده و حرف را کم و زیاد کنند ، لقمه را دور سر خود می پیچانند و حقیقت را از مسیر اصلی خارج می کنند.
وی افزود : قاسم دهنوی رسما یکی از بازیکنان سپاهان است که با این تیم قرارداد ثبت شده دارد. اگر پرسپولیسی‌ها مدعی هستند که در این فصل دهنوی جذب این تیم شده ، درست نیست و مطمئنم قاسم از سر تعارف با علی دایی با باشگاه بر سر یک قراداد داخلی به توافق رسیده اند.
وی ادامه داد : سند حرف های من ، مدیر برنامه های قاسم دهنوی است . علیپور به صراحت قراداد قاسم را با سپاهان تایید می‌کند و این ادعای تازه را که پرسپولیسی‌ها در مورد دستکاری تاریخ عقد قرداد عنوان می کنند را غیر واقعی می داند . با این حال ما آماده ایم که مدارک این باشگاه را برای اثبات ادعایش ببینیم و بدانیم پرسپولیس با چه مدرکی فکر می‌کند زمان عقد قرارداد آنها با دهنوی قبل از ما بوده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391