برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

لطیفی: کینه توزی نباید هیچ نقشی در تیم ملی داشته باشد

سه‌شنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۲۴ — باشگاه خبرنگاران

مهاجم سابق تیم ملی فوتبال ایران گفت: با حضور رحتمی در تیم ملی موافقم چون کینه توزی نباید هیچ نقشی در تیم ملی داشته باشد.

علی لطیفی

علی لطیفی مهاجم سابق تیم ملی اظهار داشت: با بازگشت مهدی رحمتی به تیم ملی موافقم چون بحث ملی است و کینه توزی در تیم ملی نباید هیچ نقشی داشته باشد رحمتی به عنوان بهترین گلر ایران که فاصله زیادی با بقیه دروازه بان های ما دارد، باید در اردوی تیم ملی حضور داشته باشد و از دروازه ایران در این سه بازی حساس و مهم حفاظت کند.

وی افزود: امیدوارم رحمتی مقابل قطر درون دروازه تیم ملی بایستد چون اگر به جام جهانی صعود نکنیم، هم فوتبال ما و هم مردم ایران ضربه می خورند باید از همه امکانات خودمان در این رابطه استفاده کنیم هر چند که کارمان خیلی سخت است البته رحمتی نباید آن مصاحبه را می کرد چون کی روش در سطح اول فوتبال دنیا بوده و این مسائل را بر نمی تابد به هر حال هر چه که بوده، گذشته و رحمتی باید برگردد و همه دست به دست هم بدهیم تا تیم ملی به جام جهانی صعود کند.

لطیفی در پایان گفت: بازیکنان تیم ملی و مردم ایران به رحمتی اعتماد پیدا کرده اند و حضور او در تیم ملی خیلی مهم است رحمتی مقابل ازبکستان و کره جنوبی به تنهایی ۶ امتیاز برای ما گرفت چون در هر دو بازی باید می باختیم و مهدی به تنها هر دو بازی را برای ما در آورد بودن رحمتی به لحاظ روانی می تواند تیم ملی را تقویت کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391