برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مهدوی کیا: یکی از بهترین شب های زندگی ام بود

پنجشنبه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۵۸ — گل

مهدی مهدوی کیا در بازی خداحافظی میشائیل بالاک ۸۲ دقیقه به میدان رفت و در نهایت در میان تشویق جمعیت زمین بازی را ترک کرد .

مهدی مهدوی‌کیا

او از حضور در این نمایش فانتزی فوتبال بسیار خوشحال است به خصوص که یار مستقیم اش میشائل شوماخر از بزرگترین چهره های ورزشی تارخ آلمان در سراسر بازی او را خندانده است . مصاحبه اختصاصی گل با ستاره فوتبال ایران را بخوانید:

آقای مهدوی کیا از بازی بگویید

به هرحال آلمانی‌ها در سازمان دهی در همه دنیا نمونه ندارند و این بازی خداحافظی نمونه ای بود از آنچه که باید برای یک بازیکن بزرگ انجام بشود . یک بازی یا این همه ستاره و چهره مطرح ورزشی. همه این‌ها به خاطر بالاک بود. کاپیتان پر افتخار آلمان که با غرور از بازی فوتبال کنار رفت .به نظر من حق بالاک در این بازی ادا شد .

مربی شما مورینیو بود. همه دوست دارند بدانند بین شما چه گذشت؟

خب ، این بازی خیلی مهم نبود و غیررسمی تلقی می‌شد . من و بقیه بازیکنان صحبت خاصی با مورینیو نکردیم، بیشتر یک حالت مهمانی بود و آشنایی ... اما به نظر من آدم خوبیه خیلی ازش خوشم اومد.باید بگویم که از آن شبهای فراموش نشدنی زندگی ام بود.

در بازی چطور حاضر شدی؟

یار مستقیم فوتبالیست نبود . وقتی توی زمین رفتم دیدم میشائل شوماخر محبوب و معروف جلوی من است . کسی که آلمانی‌ها دیوانه وار دوستش دارند و یکی از بهترین های تاریخ این کشو است . البته یک برخورد بد هم تو بازی داشتیم که بعدش هردو خندیدیم. البته شوماخر بازی اش خیلی خوب بود. او مشتری بازی های خیریه و یابود است و ورزشگاه بزرگی است که همیشه خودش را آماده نگه داشته . در کل این ویژگی این مسابقه حضور همین آم‌ها بود . از شوچمکو گرفته تا دروگبا و مالودا و صالی حمیدزیچ . خیلی‌ها آمده بودند. همه کسانی که باید باشند .

کی برمی گردی ایران؟

فردا می روم ویتنام برای ۴ روز . یک تورنمنت نوجوانان آنجا برگزار می شود .بعدش دوباره برمی گردم آلمان و از آنجا دوباره ایران .

پس به امید دیدار آقای کیاشاه!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391