برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مهدوی کیا پا به پای نوجوانان تمرین کرد

شنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۴۴ — فارس

تمرین تیم ملی زیر۱۷ سال امروز صبح در زمین شماره دو آکادمی ملی فوتبال و با حضور مهدی مهدوی‌کیا برگزار شد

مهدی مهدوی‌کیا

تمرین تیم ملی زیر۱۷ سال امروز صبح در زمین شماره دو آکادمی ملی فوتبال برگزار شد. در این تمرین بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند. گروه اول کسانی بودند که در مقابل عراق بازی کرده بودند و به همین دلیل تمرین ریکاوری را انجام دادند.

گروه دوم هم بازیکنانی بودند که مقابل عراق بازی نکردند و تمرینات تاکتیکی را پی گرفتند.

گروه اول زیرنظر مهدی غفاری، تمرینات سبکی را انجام دادند ولی گروه دوم زیرنظر دوستی مهر و عزت الهی کارهای تاکتیکی دفاعی و حمله‌ای را مرور کردند. مهدی حیدری هم با دروازه‌بانان تمرین کرد و هوشمند جعفری بازیکنانی که مصدومیت‌های جزئی داشتند را با حرکات کششی و نرمشی تمرین داد.

در این تمرین مهدی مهدوی کیا پا به پای نوجوانان تمرین کرد و با آنها ضربات ایستگاهی، سانترها و پنالتی زدن را مرور کرد. مهدوی کیا در بخشی از تمرین روی ارسال ضربات کرنر و ارسال از کناره‌ها تمرینات بسیار شادابی را انجام داد که نوجوانان تیم ملی زیر۱۷ سال را به وجد آورد.

با به پایان رسیدن تمرین، اردوی تیم ملی زیر۱۷ سال به پایان رسید.

اردوی بعدی تیم ملی ۱۷ خرداد آغاز می‌شود و تا ۲۵ خرداد ادامه خواهد داشت. بازیکنان دو روز اول در کمپ تیم‌های ملی خواهند بود و ۲۰ خرداد به بیرجند خواهند رفت.

اسامی بازیکنان دعوت شده به این اردو فردا اعلام خواهد شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391