برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

علیپور: خطر محرومیت ۶ ماهه در انتظار بازیکنانی که با دو باشگاه قرارداد امضا کنند

سه‌شنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۳۸ — فارس

رئیس کمیته نظارت و ارزشیابی سازمان لیگ از محرومیت ۶ ماهه و جریمه نقدی بازیکنانی خبر داد که با دو باشگاه قرارداد امضا کنند.

قاسم دهنوی

حجت الاسلام علیرضا علیپور در مورد اینکه برخی بازیکنان مثل قاسم دهنوی با دو باشگاه قرارداد امضا می‌کنند، اظهار داشت: گزارش‌هایی به سازمان لیگ رسیده که برخی بازیکنان پس از عقد قرارداد اولیه با یک باشگاه با باشگاه دیگری هم مذاکره و عقد قرارداد می‌کنند. در چنین مواردی اگر باشگاه اول قرارداد امضا شده بازیکن را به فدراسیون یا سازمان لیگ ارایه کند با بازیکن متخلف برخورد قانونی و قاطع انجام می‌شود.

وی ادامه داد: بازیکنی که با دو باشگاه قرارداد امضا می‌کند فقط در صورتیکه از باشگاه اول رضایت‌نامه کتبی بگیرد می‌تواند برای باشگاه دوم بازی کند در غیر اینصورت چنین بازیکنی به مدت ۶ ماه یا یک نیم فصل محروم خواهد شد و نمی‌تواند به هیچ باشگاهی برود. همچنین به میزان ۵۰ درصد مبلغ قرارداد با باشگاه دوم بازیکن و یا مدیر برنامه‌اش جریمه خواهد شد. که نیمی از این مبلغ به باشگاه اول و نیمی دیگر به حساب فدراسیون واریز می‌شود.

علیپور در مورد اینکه اگر بازیکن بتواند از باشگاه اول رضایت‌نامه بگیرد دیگر برخوردی با او نخواهد شد، گفت: خیر بازهم سازمان لیگ به دلیل تخلف بازیکن می‌تواند او را جریمه کرد.

رئیس کمیته نظارت، بازرسی و ارزشیابی سازمان لیگ با اشاره به صحبت‌های هوشنگ نصیرزاده در برخی رسانه‌ها اظهار داشت: متاسفانه برخی از دوستان اظهار نظرهای شخصی انجام می‌دهند که با مصوبات هیئت رئیسه مغایر و مخالف است. صحبت‌هایی نظیر اینکه نیازی به ثبت قرارداد در هیئت فوتبال و فدراسیون نیست و یا اینکه قرارداد داخلی قابل قبول نیست. به این دوستان توصیه می‌کنم که اظهار نظرهای شخصی‌شان را برای خودشان نگه دارند و آنها را به فدراسیون و سازمان لیگ نسبت ندهند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391