برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نصیرزاده: احتمال محرومیت یکساله دهنوی وجود دارد

یکشنبه، ۱۹ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۵۲ — باشگاه خبرنگاران

رئیس کمیته تدوین حقوقی فدراسیون فوتبال گفت: قاسم دهنوی با هر دو باشگاه سپاهان و پرسپولیس قرارداد بسته است، اگر این موضوع ثابت شود این بازیکن به مدت یکسال محروم خواهد شد.

هوشنگ نصیرزاده

هوشنگ نصیرزاده اظهار داشت: قاسم دهنوی با هر دو باشگاه سپاهان و پرسپولیس قرارداد بسته است، اگر این موضوع ثابت شود این بازیکن بر اساس آیین نامه جدید نقل و انتقالات به مدت یکسال محروم خواهد شد مگر اینکه یکی از باشگاه‌ها خود را از ماجرا کنار بکشد.

ضمن اینکه در آئین نامه جدید قید شده بازیکنانی که در دو تیم قراردادی را منعقد می نمایند جریمه نمی شوند بلکه یکسال از حضور در میادین فوتبال محروم می شوند و این کاری است که فیفا انجام می دهد در حالیکه در آیین نامه قدیم بازیکنی که همزمان با دو باشگاه قرارداد می بست مجبور بود نیمی از مبلغ قرارداد را به عنوان جریمه پرداخت کند تا به تیم مورد نظرش برود.

وی ادامه داد: جریمه نقدی بازدارنده نبود زیرا ممکن بود تیمی که بازیکن مد نظرش را گرفته از آن حمایت مالی کند تا جریمه اش را بپردازد، از همین رو در آیین نامه نقل و انتقالات محرومیت را به جای جریمهتقدی برای بازیکنان در نظر گرفتیم، همانگونه که فیفا مد نظر دارد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: به نظر می رسد اطلاعات ناکافی دهنوی و مدیر برنامه اش باعث شده که وی به صورت همزمان با دو باشگاه قرارداد امضاء کند. آنها بر اساس دانسته های قبلی این کار را انجام دادند.

نصیرزاده افزود: رفتارهای غیرحرفه ای و نامتعارف دهنوی در امضاهای پی در پی با باشگاه‌ها ممکن است در آینده به وی لطمه شدیدی وارد کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391