برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

منصوریان جیمز باند اردوی ایران

شنبه، ۲۵ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۲۷ — گل

حتما اینکه دو سه تا بازی مانده به آخر مرحله ی مقدماتی کیروش تصمیم گرفت جایی برای منصوریان میان آنالیزور‌ها پیدا کند بی حکمت نبوده است.

علیرضا منصوریان

خب طبیعی است با این حجم جنگ روانی که بر این دیدار حاکم است تمرین های آخر دو تیم خیلی ناموسی به نطر برسد و کره ای‌ها دلشان نخواهد کسی تمرینشان را ببیند حتی خبرنگار و عکاس ایرانی. و خیلی راحت بهشان بگویند لطفا بیرون خاور میانه ای ها..
اما غافل از اینکه یک خاور میانه ای خیلی کم مو حواسش هست و دارد آن دور دور‌ها خیلی جیمز باند وار خبرچینی می‌کند با دم و دستگاه و دوربین برای آقای کیروش.
علی منصوریان در همین تمرین آخر کره ی جنوبی در حالی که یکی از عکاسان بنام ورزشی میانه های تمرین کره مجبور شد دوربین و وسایل را جمع کند و از در برود روی تپه ای از میان شاخ و برگ‌ها یک دوربینی بنا کرد و از تمرین کره ای‌ها فیلم گرفت.
آنالیزور باید بلد باشد از در که می اندازندش بیرون از پنجره بیاید.
کیروش هم حتما یک لایک برای منصوریان فرستاده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391