برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مس و مصطفی شجاعی به بن بست خوردند

سه‌شنبه، ۲۱ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۵۰ — گل

مسئولان مس برای جذب یک بازیکن ۵ گله که درست هم نیست نامش را بگویم حاضرند ۹۰۰ میلیون پول بدهند اما به من که می رسد پول هایشان کم می شود

تیم مس کرمان

مصطفی شجاعی، فصل فوق العده ای را در پیراهن مس کرمان پشت سر گذاشت. شجاعی با اینکه خیلی از بازیها را به دلیل مصدومیت از دست داد اما ۱۴ گل برای مس کرمان به ثمر رساند تا عنوان سومین گلزن لیگ دوازدهم را به خود اختصاص دهد. شجاعی که گفته می‌شد با مسئولان مس به توافق رسیده این موضع را تکذیب می‌کند و می گوید:« با مسئولان مس به توافق نرسیده ام. با مسئولان مس از نظر مالی اختلاف دارم. نمی دانم چرا انها با خواسته های من موافقت نمی کنند. من سال خوبی را با مس پشت سر گذاشتم و همه دیدند که برای موفقیت مس با پای مصدوم هم بازی کردم اما نمی دانم حالا که بحث توافق برای سال آینده پیش آمده آنها چنین برخوردی با من می کنند. مسئولان مس برای جذب یک بازیکن ۵ گله که درست هم نیست نامش را بگویم حاضرند ۹۰۰ میلیون پول بدهند اما به من که می رسد پول هایشان کم می شود. برای من می خواهند یک چهارم این مهاجم ۵ گله پول بدهند که من هم به هیچ وجه قبول نمی کنم»

شجاعی که از تیمهای مطرح لیگ برتری پیشنهاد دارد در ادامه می گوید:« پیشنهاد ۸۰۰،۹۰۰ میلیونی ام را به خاطر مس رد کردم. البته تیمهای خواهانم هنوز هم منتظر من هستند اما نمی دانم چرا مسئولان مس با من که یک بازیکن بومی و کرمانی هستم چنین برخوردی می کنند. رفتار آنها رفتار خوبی با یک بازی بومی نیست. وقتی انها با همشهری خود چنین رفتاری می کنند دیگر چه انتظاری از کی روش است که مرا به تیم ملی دعوت کند. با توجه به پیشنهادهایی که مسی‌ها داده اند فکر می کنم دیگر نمی توانیم به توافق برسیم و من هم باید به فکر بقیه پیشنهادهایم باشم»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391