برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مدیر برنامه دهنوی: رحیمی گفت دایی ماجرا را تمام شده دانست

یکشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۰۷ — گل

دیروز آقای رحیمی با من تماس گرفت و فقط پرسید دهنوی اول با کدام تیم قرارداد بست؟ که گفتم سپاهان. دقایقی بعد گفت می خواستم دایی این را از زبان خودت بشنود و ماجرا برای دایی تمام شده

قاسم دهنوی

انتشار گزارشی در مورد اینکه دایی قید دهنوی را زده با واکنش سایت باشگاه پرسپولیس مواجه گردید. در این رابطه با مهران عالی پور مدیربرنامه دهنوی تماس گرفتیم که گفت: من گزارش سایت گل را نخوانده ام اما دیروز آقای رحیمی با من تماس گرفت و فقط پرسید دهنوی اول با کدام تیم قرارداد بست؟ که گفتم سپاهان. دقایقی بعد گفت می خواستم دایی این را از زبان خودت بشنود و ماجرا برای دایی تمام شده است.

او در ادامه اظهار داشت: به اینکه چه اتفاقی افتاده و دایی با رحیمی بوده یا نبوده کاری نداریم و ارتباطی هم به من ندارد. اصل ماجرا همین بود که گفتم.

وی در خصوص اینکه آخر این ماجرا چه خواهد شد گفت: اگر دوستانه ماجرا حل شد و مسئولان پرسپولیس به حرفی که زده اند و خواستار قرارداد مشروط بودند اما آن را در قرارداد نیاوردند پایبند بودند که همه چیز مشخص است در غیر اینصورت طبیعی است که ارکان قضایی فدراسیون به این دعوا رسیدگی می‌کند و طرفین با ارائه اسناد ومدارک، خواسته خود را مطرح می کنند.

او در این باره که خطر محرومیت دهنوی را تهدید می‌کند یا خیر گفت:ما هم وکیل داریم و در صورت ارجاع پرونده به مراجع ذیصلاح فدراسیون، او می آید و دفاعیاتش را با سند و مدرک انجام می دهد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391