برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مخالفت پرسپولیس با شروط قرارداد کریم

پنجشنبه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۲۹ — گل

قرارداد با سیدصالحی واکنشی به امروز و فرداکردن های کریم انصاری فرد بود

کریم انصاری فرد

از کریم انصاری فرد خبر خاصی نیست .
یکی از مدیران پرسپولیس از قول محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه که در راه اردبیل است ، اعلام کرد که امروز پنجمین روزی است که از کریم انصاری فر هیچ خبری در دست نیست.
رویانیان در حالی به اردبیل می‌رود که قصد سرکشی به تیم و افتتاح دفتر نمایندگی پرسپولیس در این شهر را دارد اما ستاره اردبیلی فوتبال ایران ، ظاهرا قصد نداردفعلا قرارداد خود را امضا کند .
کریم برای عقد قرارداد شرطهایی داشته که یکی از آنها دریافت ۵۰ درصد از مبلغ قرارداد در به محض امضای برگه و البته اختیار جدایی در صورت رسیدن پیشنهاد خارجی بود که مدیران پرسپولیس هنوز با این دو شرط مسئله دارند.
کریم که از شاگردان دایی محسوب می شود بدش نمی اید در پرسپولیس بماند اما با آمدن سیدصالحی حالا باید یک تصمیم جدی بگیرد .
حضور محمد قاضی در پرسپولیس هم منوط به حضور یا عدم حضور انصاری فر است و همین مسئله باعث شده همه منتظر روشن شدن تکلیف تیم او باشند .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391