برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

منزوی: فتح اله زاده مرا به فالوده خوردن دعوت کرد

چهارشنبه، ۲۹ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۳۰ — باشگاه خبرنگاران

قائم مقام سابق باشگاه استقلال در خصوص شایعه حضورش در تیم استقلال گفت:‌من به دیدار فتح اله زاده رفتم اما در مورد حضورم در تیم استقلال صحبتی با هم نداشتیم.

علی فتح الله زاده

کامران منزوی قائم مقام سابق باشگاه استقلال، افزود: فتح اله زاده مرا به فالوده خوردن دعوت کرد و پیشنهاد معاونت استقلال را به من نداد.

منزوی درباره احتمال حضورش به جای نظری جویباری و امیری در باشگاه استقلال گفت: نظری جویباری و امیری کلاس کاریشان بالاست و من نمی توانم جای این دو را در استقلال بگیرم.

قائم مقام سابق استقلال بیان داشت: در زمانی که من در دفتر فتح اله زاده بودم برهانی هم به آنجا آمده به نظرم برهانی شایعه حضورم در استقلال را پخش کرده است.

وی درباره احتمال حضورش در تیم استقلال گفت: در حال حاضر بستر لازم برای فعالیت در تیم استقلال وجود ندارد به خاطر همین ترجیح می دهم که فقط مواقعی به فتح اله زاده مشورت بدهم و مسئولیتی در استقلال قبول نکنم.

منزوی درباره وضعیت نامناسب فوتبال استقلال گفت:‌ فتح اله زاده به تنهایی نمی تواند مسایل اقتصادی و مالی باشگاه را برطرف کند. بدهی های استقلال از سالهای قبلی به مدیریت فعلی انتقال یافته است. به خاطر همین مسئولان استقلال در فصل نقل و انتقالات مبالغ پایینی را به بازیکنان پیشنهاد می دهند.

وی در ادامه اظهار داشت: برخی از خریدهای استقلال همچون لیام روی، اشجاری و آرزه بازدهی برای استقلال نداشتند و فقط هزینه های زیاد به جا گذاشتند. باشگاه استقلال با محدودیت مالی مدیریت می شود.

قائم مقام سابق استقلال تصریح کرد: مسئولان باید راه حلی برای برطرف کردن مشکلات استقلال بیندیشد. این باشگاه به صورت خصوصی با تعاونی باید اداره شود.
هواداران استقلال باید شرکت تعاونی تشکیل دهند و از فتح اله زاده در رأس این شرکت استفاده کنند.

وی بیان کرد: هیچ مدیری بهتر از فتح اله زاده نمی تواند باشگاه استقلال را اداره کند. هر کسی که داعیه این پست را داد از فاصله دور هم توانایی اداره کردن تیم استقلال را نخواهد داشت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391