برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نجف نژاد: نمی گذاریم فتح الله زاده برود،پشت پرده استعفای شوالیه آبی ها

یکشنبه، ۱۹ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۰۴ — خبرآنلاین

علی فتح الله زاده ، ظهر در باشگاهش نشسته بود و می خواست با قاضی قرارداد امضاء کند اما یکباره استعفاء داد و گفت دیگر من نیستم!

مقداد نجف نژاد

داستان استعفای ناگهانی علی فتح الله زادهحتی اگر به گفته بسیاری از منتقدان او نمایشی باشد اما از سر ناچاری اتفاق افتاده. فتح الله زاده که همین حالا به گفته اعضای هیات مدیره تیمش ۸ میلیارد به بدهیی های انباشته این تیم در سال گذشته افزوده است ، حالا دیگر توانی برای پرداخت از منابع شخصی برای باشگاه ندارد. او بدهی های گذشته بازیکنانش را نداده و باید برای سال جدید هم بازیکن بخرد. دیگر دست چک جادویی اش هم اثربخش نیست و بازیکنان از او پول نقد می خواهند. محمد قاضی به دفترش می‌رود تا استقلالی شود ، او پول می خواهد . رقم مورد توافق هم خیلی دور از ذهن نیست اما درصدی از پولش را نقدی می خواهد ولی پولی در بساط نیست و مذاکرات به بن بست می رسد. پژمان نوری هم شرایطی یکسان دارد. مثل باقی بازیکنان .

فتح الله زاده هرچه تلاش می‌کند اگرچه از سوی هیات مدیره ابقاء شده اما پولی از وزارت به حساب تیمش تزریق نمی شود و به ناچار متن استعفایش را می نویسد و از طریق باشگاه رسانه ای اش می‌کند تا شاید اینگونه استقلال فصل طلایی نقل و انتقالات را نبازد. تیمی که در بین ۸ تیم بهترین های آسیاست و در آستانه فتح سومین ستاره آسیایی .

مدیر اما چیزهایی شنیده که خیلی هم شایعه نیستند. بحث اینکه جایگزینی برای او در نظر گرفته شده. جایگزینی که یکی از فدراسیون های ورزشی را در دست دارد. توان اقتصادی بالایی دارد ، از اقوام نزدیک یکی از شیوخ سرشناس و از معلمین اخلاق کشور است. او همه این قصه را چند بار مرور می‌کند و بعد تصمیم به استعفاء می گیرد.

حالا هیات مدیره تیم می گویند فتح الله زاده می ماند اما واکنش وزیر مشخص نیست. وزیری که چندی قبل گفته بود ، هر کس ناراحت است می تواند استعفاء بدهد و برود. فتح الله زاده مدیر محبوب طرفداران است. استقلال اما بدون پول حال روز خوشی ندارد. حالا با استعفای فتح الله زاده می توانند روی نام جانشین احتمالی او یعنی مجید شایسته مانور کنند. شایسته که رئیس فدراسیون تنیس است. او که البته کارهای زیربنایی موفقی برای این رشته داشته و سابقه مدیریت منطقه آزاد کیش را داشته. شایسته اما این روزها سخت درگیر کاندیداتوری شورای شهر است. طرح نام او شاید برایش از نظر رسانه ای خوب باشد اما تنها حاصلش خشم طرفداران استقلال می شود. شایسته که به احتمال فراوان خودش هم در جریان این تصمیم سازی نیست .

خبری که می تواند روی برنامه ریزی شخصی او هم اثر منفی بگذارد. هیات مدیره استقلال شاید باید تلاش می کرد تا اقلا در آستانه انتخابات پیش رو و درحالی که استقلال آماده ترین تیم این روزهای فوتبال ایران را از بحران خارج کند اما شرایط همچنان به بدترین شکل ممکن پیش می رود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391