برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نامه ایراندوست به درودگر؛ وضعیت کمیته فنی را روشن کنید

شنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۳۰ — فارس

رئیس کمیته فنی باشگاه ملوان با ارسال نامه‌ای به مدیرعامل باشگاه ملوان خواستار روشن شدن وضعیت کمیته فنی این باشگاه برای فصل آینده شد.

نصرت ایراندوست نامه‌ای به صادق درودگر مدیرعامل باشگاه ملوان نوشته و خواستار برنامه جدید این باشگاه در مورد آکادمی فوتبال و هچنین تشکیل یا عدم تشکیل کمیته فنی برای فصل آینده شده است.

در نامه ایراندوست آمده است؛

مدیر عامل محترم باشگاه ملوان

با سلام و احترام

به قول آرسن ونگر ؛انسان وقتی زندگی می‌کند می‌خواهد قیمت پیدا کند اما انسان نباید به هر قیمتی زندگی کند.

امیدوارم با تدبیر و دانایی این مسیر ناهموار را به سلامت بپیمایید و ملوان بزرگ را به سرمنزل آرامش برسانید.

با توجه به هدفگذاری برای آکادمی باشگاه در فصل ۹۱ خوشبختانه تیم‌های زیر پوشش با تلاش همه‌ عوامل توانستند نتایج مطلوب و در خور نام بزرگ ملوان به دست آورند و با عنایت به اینکه آغاز فصل ۹۲ از نظر مالی با چالش‌هایی روبرو هستیم و این سال نیز از منظر مالی به نام مقاومت اقتصادی و حماسه‌ سیاسی نامگذاری گردید ؛خواهشمند است سیاست باشگاه در قبال اداره آکادمی در سال جاری را مرقوم بفرمایید.

ضمنا با عنایت به تشکیل کمیته فنی باشگاه در پایان فصل ورزشی ۹۲-۹۱ که ماموریت تجزیه و تحلیل دو مسابقه‌ی پایانی فصل یاد شده را داشتیم ؛بدینوسیله اعلام می‌دارم به لحاظ پایان فصل و پایان ماموریت یاد شده ضمن تقدیر از اعضای کادر فنی نسبت به تشکیل یا عدم تشکیل کمیته فنی در سال جاری دستورات لازم در سال جاری مبذول فرمایید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391