برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نکونام:آنهایی که می خواستند رابطه من و قلعه نویی خراب شود موفق شدند

شنبه، ۴ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۴۶ — گل

باید آدم فلانی باشی تا پولت را بدهند! جواد نکونام بعد از بازی با الشباب با اظهاراتش همه را شوکه کرد و از جدایی قطعی گفت. حالا با گذشت دو، سه روز نکونام قدری آرام‌تر شده است

جواد نکونام

شاید نزدیک شدن به بازی‌های تیم ملی و شاید تماس‌هایی که طی این چند روز هواداران مدام با او داشته و خواسته‌اند در استقلال بماند قدری سیاستش را تغییر داده باشد. هر چه هست اما جواد نکونام از اتفاقاتی که دور و برش رخ داده دل پر دردی دارد. گفت و گوی ایران ورزشی با شماره شش باشگاه استقلال و تیم ملی را می‌خوانید .


بعد از بازی با الشباب مصاحبه‌ای کردی که باعث ناراحتی هواداران استقلال شد. گفتی می‌خواهی از این تیم بروی! ماجرا چیست؟
بله، ‌گفتم می‌خواهم بروم چون از یکسری اتفاقاتی که دور و برم افتاده به شدت ناراحتم. نمی‌توانستم بیشتر از این سکوت کنم. البته حرف‌هایی در دل دارم که نزدم. شاید در آینده خیلی چیزها را بگویم.
چه چیزی آزارت می‌دهد که حرف از جدایی می‌زنی؟
‌ من به عشق همین هواداران به استقلال آمدم. اگر یادتان باشد اول فصل باشگاه الغرافه قطر مبلغ چشمگیری به من می‌داد. آنها حاضر بودند پول بسیار خوبی را برای جذب من هزینه کنند اما من به استقلال آمدم و منتی هم نبود. همان روزهایی که قرار شد به استقلال بیایم بارها گفتم به چه دلیل استقلال را انتخاب کردم. مطمئنا بزرگترین دلیلی که در استقلالی شدنم نقش داشت همین هواداران بودند اما متاسفانه اتفاقاتی افتاد که من را دلسرد کرد.

باورش هم سخت بود بازیکنی که ۷ سال در لالیگا بازی کرده به یکباره سر از استقلال در بیاورد اما حالا انگار دوباره می‌خواهی بروی.
‌ باز هم می‌گویم هیچ منتی سر هواداران استقلال ندارم. به خاطر عشق و علاقه بود که آمدم. همینطور که خودتان هم می‌گویید اوایل هیچ کس باور نمی‌کرد اصلا من به استقلال بیایم اما این خبر حقیقت داشت چون جواد نکونام خودش می‌خواست به استقلال بیاید. شما فکر می‌کنید من نمی‌توانستم در همان اوساسونا بمانم یا به همین تیم‌های قطری بروم؟ اگر از دستمزدم کم می‌کردم در همان اوساسونا می‌ماندم اما من به خاطر استقلال آمدم. فقط به خاطر استقلال و هوادارانش.
مسوولان باشگاه استقلال اول فصل خیلی برای جذب تو کم طاقت بودند. حتی خود قلعه‌نویی با پدرت جلسه گذاشت. انگار دیگر برای شان آن نکونام اول فصل نیستی؟
‌ (قدری مکث می‌کند!) بگذریم!
اینطور استنباط می‌شود دلیل آن حرف‌هایی که بعد از بازی با الشباب زدی خیلی پیچیده است. دلیل اینکه اتفاقات اخیر تو را خسته کرده چیست؟ می‌توانی قدری موضوع را باز کنی؟
‌ من صبرم خیلی زیاد است برای همین فعلا سکوت کردم. مطمئن باشید تا جایی که بتوانم این سکوت را ادامه می‌دهم اما اتفاقاتی می‌افتد که اصلا خوشایند نیست. من نمی‌خواهم این موضوعات را باز کنم چون برای خودم دلایلی دارم. همینطور سربسته بگویم کافی است. ‌ در همین حد می‌گویم که بعضی‌ها می‌خواستند رابطه من و قلعه‌نویی را خراب کنند که به خواسته شان هم رسیدند.
بابت حق و حقوقت هم ناراحتی؟
‌ یک میلیارد و هفتصدوپنجاه‌میلیون به من دادند که از این مبلغ ۱۵۰ هزار یورو را به باشگاه اوساسونا دادم. خودتان حساب و کتاب کنید ببینید من الان چه قدر از استقلال پول گرفتم اما مشکل من با استقلال پول نیست چون از میلیاردها تومان الغرافه گذشته بودم.
جدایی تو از استقلال را باید چقدر جدی گرفت؟
‌ ببینید الان تیم ملی بازی‌های حساسی دارد. اجازه بدهید این ۳ بازی تمام بشود تا در این باره تصمیم بگیرم. دوست ندارم تمرکزم به هم بخورد. تیم ملی بازی‌های دشواری دارد وما باید دست به دست هم بدهیم این تیم را به جام جهانی ببریم. بعد از این ۳ بازی تصمیم نهایی را می‌گیرم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391