برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نورمحمد: دایی جز با نظر خودش انتخاب نمی کند

سه‌شنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۵۱ — گل

رضانورمحمد از مدافعان مورد علاقه دایی است که باید با بقیه مدافعان محبوب دایی ، بنگر و سیدجلال رقابت کند . با این شرایط برای او تمدیدقرارداد با پرسپولیس ریسک نبود؟ خودش می گوید نه

علیرضا نورمحمدی و تیم پرسپولیس

بالاخره تمدید کردید؟

بله دیروز مسئولین باشگاه من را دعوت کردند و به باشگاه رفتم و طی صحبتهایی که با مسئول نقل و انتقالات باشگاه آقای شیرینی داشتم و وجود اقای دایی که فوتبال من را می شناسد و خودشان من را به پرسپولیس آوردند و خاطرات خوبی هم با ایشان دارم مثل قهرمانی در جام حذفی قرارداد خود را تمدید کردم..

چه احساسی داری؟

خیلی خوشحالم که توانسته ام با تیم محبوبم ادامه ی کار دهم و در خدمت پرسپولیس و هوادارانش باشم ومن از اول هم گفتم که پرسپولیس اولویت من است و خدار را شکر ماندم و با حضور دایی هم خیلی امیدوارم که خاطرات خوش را تکرار کنیم.

با دایی هم صحبت کردی؟

قبلاً با آقای دایی حرف زدم اما جدیداً نه چرا که ایشان در مسافرت بودند و نتوانستم حرف بزنم اما آقای دایی جز با نظر خودش بازیکن انتخاب نمیکند و می خواهد یک تیم قدرتمند بسازد تا بتواند موفقیت های بزرگی کسب کند.

اینکه در پست تو چند بازیکن هست مشکلی نیست؟

پرسپولیس تیم بزرگی است و اگر جز این باشد تعجب انگیز است.اما چیزی که خیال من را راحت کرده است این است که با وجود دایی هرکس آماده تر باشد و بهتر تمرین کند، بازی می‌کند و من هم سعی می کنم همیشه آماده باشم تا بیشترین بازی را کنم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391