برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نصرتی: باخت به عمان بیدار باشی برای بازی های پیش رو است

پنجشنبه، ۲ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۰۲:۱۲ — خبرآنلاین

محمد نصرتی می‌گوید ایران باید روی ضربات ایستگاهی و کرنر بیشتر کار کند.

محمد نصرتی

کاپیتان تیم ملی در مقابل عمان پس از برگزاری دیدار با سایت رسمی فدراسیون به گفتگو نشست. محمد نصرتی در خصوص برگزاری دیدار دوستانه مقابل عمان گفت: شروع خوب، حملات و موقعیت های خوبی داشتیم و البته بازیکنان عمان در یک سوم دفاعی خودشان بودند و چشم به ضد حملات داشتند و فکر می کنم در شروع بازی خوب پیش رفتیم تا گل اول را دریافت کردیم که واقعا روی غافلگیری گل اول را خوردیم، که حاصل گم کردن مهاجم حریف و ضربه بی نظیر این بازیکن بود و البته در این شرایط آب و هوایی که بسیار گرم بود، برگشتن به بازی را سخت تر می کرد، اما بازهم چند فشار آوردیم و متاسفانه گل دوم که بازیکن حریف بثمر رساند بسیار خارق العاده بود و هر دروازه بانی هم بود نمی توانست این توپ را مهار کند و مانع گل شود و تا پایان نیمه اول فشار روی دروازه حریف را بیشتر کردیم و در نیمه دوم هم همین رویه را ادامه دادیم تا گل سوم که روی ضربه کرنر بود را دریافت کردیم و بازیکنی که زیاد هم بلند قامت نبود این گل را به ثمر رساند.
کاپیتان تیم ملی در این دیدار در ادامه افزود: به نظر من باید روی ضربات ایستگاهی و کرنر بیشتر کار کنیم و بیشتر و سخت گیر باشیم تا در بازیهای رسمی و مهمی که پیش رو داریم بتوانیم نتایج مطلوبی بدست بیاوریم و من معتقدم نتیجه به هیچ عنوان مناسب نبود و خوشبختانه نقاط ضعف مان را شناختیم و در بازیهای رسمی و بازی قطر درست عمل کنیم.
نصرتی در پایان و در پاسخ به سوالی در خصوص حضور بازیکنان جوان در ترکیب تیم ملی گفت: محک خوبی برای بازیکنانی بود که کمتر بازی کرده بوند و باید به بازیکنان جوان در میادین بین المللی بیشتر میدان داده شود تا بتوانند خودشان را پیدا کنند و این باخت بیدار باشی برای بازی های پیش رو است که بسیار سخت بوده و درشرایط دشوارتری خواهیم بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391