برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اولیایی: هیئت مدیره و مجمع باشگاه استقلال زیر آبی می روند!

دوشنبه، ۲۰ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۳۶ — باشگاه خبرنگاران

مدیرعامل سابق باشگاه استقلال گفت: اعضای هیئت مدیره و مجمع باشگاه استقلال رندی می کنند و زیرآبی می روند.

کاظم اولیایی

کاظم اولیایی مدیرعامل سابق استقلال اظهار داشت: همان روزی که فتح اله زاده گفت ۵۰ درصد بودجه استقلال را باید وزارت ورزش بدهد، استعفای او در چنین روزهایی قابل پیش بینی بود و معلوم بود که این اتفاق می افتد.

تکلیف استقلال را باید مجمع باشگاه و وزارت ورزش مشخص کنند و اگر استقلال را شرکت دولتی می دانند که خودشان به ثبت شرکت‌ها معرفی کرده اند و اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل را معرفی می کنند، باید تکلیف پول استقلال را هم مشخص کنند اما هم هیئت مدیره و هم مجمع باشگاه رندی می کنند و زیرآبی می روند.

وی افزود: دلیلم برای رندی هیئت مدیره و مجمع باشگاه استقلال این است که مدیرعامل مجری منویات هیئت مدیره و مجمع باشگاه است و وقتی که مجری است خواسته های ایشان در راه هرم باشگاه هزینه دارد و باید تأمین بودجه کنند نه اینکه برای تیم هزینه تراشی کنند چون مدیر عامل باید برای برنامه ریزی و کار درست و حرفه ای بودجه لازم را در اختیار داشته باشد.

اولیایی در پایان گفت: در شرایط فعلی باید حق را به فتح اله زاده داد اما وی هم نباید پایش را به اندازه گلیمش دراز کند یعنی سنجیده هزینه کند.

خبرهای تصویری

بعدی قبلی

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391