برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اولیایی: هیئت مدیره و مجمع باشگاه استقلال زیر آبی می روند!

دوشنبه، ۲۰ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۳۶ — باشگاه خبرنگاران

مدیرعامل سابق باشگاه استقلال گفت: اعضای هیئت مدیره و مجمع باشگاه استقلال رندی می کنند و زیرآبی می روند.

کاظم اولیایی

کاظم اولیایی مدیرعامل سابق استقلال اظهار داشت: همان روزی که فتح اله زاده گفت ۵۰ درصد بودجه استقلال را باید وزارت ورزش بدهد، استعفای او در چنین روزهایی قابل پیش بینی بود و معلوم بود که این اتفاق می افتد.

تکلیف استقلال را باید مجمع باشگاه و وزارت ورزش مشخص کنند و اگر استقلال را شرکت دولتی می دانند که خودشان به ثبت شرکت‌ها معرفی کرده اند و اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل را معرفی می کنند، باید تکلیف پول استقلال را هم مشخص کنند اما هم هیئت مدیره و هم مجمع باشگاه رندی می کنند و زیرآبی می روند.

وی افزود: دلیلم برای رندی هیئت مدیره و مجمع باشگاه استقلال این است که مدیرعامل مجری منویات هیئت مدیره و مجمع باشگاه است و وقتی که مجری است خواسته های ایشان در راه هرم باشگاه هزینه دارد و باید تأمین بودجه کنند نه اینکه برای تیم هزینه تراشی کنند چون مدیر عامل باید برای برنامه ریزی و کار درست و حرفه ای بودجه لازم را در اختیار داشته باشد.

اولیایی در پایان گفت: در شرایط فعلی باید حق را به فتح اله زاده داد اما وی هم نباید پایش را به اندازه گلیمش دراز کند یعنی سنجیده هزینه کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391