برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رأفت: دایی به خانه خودش برگشته و موفق می شود

چهارشنبه، ۱ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۰۹:۳۲ — باشگاه خبرنگاران

مهاجم سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: علی دایی انتخاب کمیته فنی است و دایی به خانه خودش برگشته و در پرسپولیس موفق می شود.

پایان رأفت

پایان رأفت اظهار داشت:‌ به هر حال علی دایی را کمیته فنی پرسپولیس انتخاب کرده است، محمد مایلی کهن و منصور ابراهیم زاده هم جزو گزینه های کمیته فنی بودند که مایلی کهن از پرسپولیسی های اصیل است و زحمات زیادی برای این تیم کشیده و ابراهیم زاده هم یک مربی بی حاشیه، فنی و سالم است که در نهایت دایی انتخاب شد.
علی به خانه خودش برگشته و قبلاً هم در این تیم بوده و به نظر من در پرسپولیس موفق می شود.

مهاجم سابق تیم فوتبال پرسپولیس افزود: همه این انتخاب را تأیید می کنند و طرفداران هم دایی را دوست دارند، حضور دایی طراوت و شادابی را به پرسپولیس می آورد و همه باید دست به دست هم دهیم و از او حمایت کنیم تا موفق شود، رویانیان در باشگاه پرسپولیس واقعاً زحمت می کشد و در بخش اقتصادی خیلی به پرسپولیس کمک کرده است، حضور دایی هم انگیزه را به باشگاه و بازیکنان می دهد تا با تمام وجود در خدمت تیم باشند و برای موفقیت پرسپولیس در فصل جدید تلاش کنند.

وی ادامه داد: پرسپولیس دو سال است که نتیجه نگرفته و فکر نکنم این مسئله روی دایی فشار بیاورد به هر حال فوتبال همین است و فراز و نشیب زیاد دارد شرایط پرسپولیس در فصل قبل فرق می کرد چون مانوئل ژوزه خیلی دیر به تیم اضافه شد و نتوانست تفکرات خودش را در پرسپولیس پیاده کند البته ژوزه مربی خوب و بزرگی بود و زمان کافی برای کار کردن در پرسپولیس نداشت، تنها کمک ژوزه به پرسپولیس حضور نیلسون در تیم بود. نیلسون جسارت و شجاعت خاصی دارد و حضورش درون دروازه برای پرسپولیس نعمت بود و در نتایجی که پرسپولیس در نیم فصل دوم گرفت، نیلسون نقش کلیدی داشت.

مهاجم سابق پرسپولیس اظهار داشت: پرسپولیس الآن ۲ سال است که نتیجه نگرفته و با وجود علی دایی بهتر نتیجه خواهد گرفت چون علی آدم باهوش، قوی و زرنگی است و با حاشیه بزرگ شده و بلد است حاشیه‌ها را چطور جمع کند، با توجه به علاقه هیئت مدیره و کمیته فنی به دایی، او می تواند در پرسپولیس موفق شود.

رأفت تصریح کرد: پرسپولیس تیم بزرگی است و باید با افکار و دید بزرگ در این تیم کار کرد، پرسپولیس می تواند ناکامی های دو فصل قبل را جبران کند چون از نظر آماری پرسپولیس ضعیف ترین نتایج را در سال های اخیر کسب کرده و باید تلاش کنند تا این نتایج ضعیف را جبران کرده و پرسپولیس را به جایگاه اصلی اش برگردانند.

وی در مورد سرنوشت علی کریمی در پرسپولیس گفت: علی کریمی همدوره و همبازی دایی بوده و وجود او در پرسپولیس نعمت است مگر اینکه خودش خداحافظی کند، به نظر من علی کریمی می تواند برگردد و به تیمش کمک کند چون حضورش برای تیم یک نعمت است، کریمی زحمات زیادی در فوتبال ایران و به خصوص در پرسپولیس کشیده و بعد از ناکامی پرسپولیس در فینال جام حذفی، روی تعصب خاصی که دارد و ناراحتی آن حرف‌ها را زد.

رأفت در پایان گفت: من اگر جای علی دایی بودم، تمام مسائل و مشکلات قبل را فراموش می کردم و دنبال کریمی می رفتم چون وجودش در پرسپولیس نعمت است به نظر من پرسپولیس به یک بازیکن بزرگ نیاز دارد و خود دایی می تواند از کریمی بخواهد که برگردد، چون هدف موفقیت پرسپولیس است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391