برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رفیعی : استقلال ، فولاد و سپاهان آماده ترین باشگاهها

دوشنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۳۶ — باشگاه خبرنگاران

مدیر کیفی باشگاه استقلال اظهار داشت : باشگاه استقلال یکی از سه باشگاه آماده برای کسب پروانه حرفه ای گری است .

تیم استقلال

امیر رفیعی مدیر کیفی باشگاه استقلال گفت : ما در فصل قبل ، کامل ترین مدارک لازم برای این موضوع را به سازمان لیگ ارائه کردیم . بازهم مدارک باشگاه را ارائه می کنیم ، چون اطمینان داریم که مدارک ، کامل است .

وی ضمن سپاس از عزیزاله محمدی رییس اتحادیه فوتبال ادامه داد : محمدی برای حفظ سهمیه تیم‌ها در بازیهای آسیایی تلاش بسیاری کرده است که از جمله آنها تلاش برای روشن گری بین باشگاهها جهت کسب پروانه حرفه ای گری ست. ما نیز طبق آن مطالبی که سازمان لیگ به ما در خواست داد ، مقدمات لازم را فراهم کردیم .

وی افزود: اصلاح اساسنامه ، داشتن زمین تمرین اختصاصی و شفاف سازی در ترازهای مالی باشگاه از مواردی ست که سازمان لیگ به ما گوشزد کرده است. ما نیز پا به پای باشگاههایی که برای حفظ سهمیه در باشگاههای آسیا تلاش می کنند ، حرکت می کنیم . البته به غیر
استقلال ، فولاد و سپاهان باشگاههایی هستند که برای کسب پروانه ، اقدامات جدی انجام داده اند .

وی اظهار داشت : متاسفانه ، بسیاری از باشگاه‌ها فقط ظاهر موضوع را حفظ می کنند و محدود شده اند به خرید میلیاردی بازیکن و مربی ، همچنین طراحی لباس بازیکن طبق مدل های خارجی و لاتین نویسی بر روی لباس بازیکن . آنها برای حفظ اسپانسر بسیاری از موازین باشگاه داری یا ندید می گیرند و یا اصلا بلد نیستند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391