برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مدیرعامل سپاهان در کمیته انضباطی

سه‌شنبه، ۲۱ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۰۳ — گل

اصلا شاید همین بحثی که مطرح می کنید و ممنوع الفعایت بودن پرسپولیس در زمان عقد قرارداد با دهنوی بتواند پرونده را مختومه کند یا حتی دلایل تازه ای مطرح شود

علی رضا رحیمی

مدیرعامل سپاهان در کمیته انضباطی، هدف: تنبیه قاسم و عبرت دیگران!

به دنبال دستور موقت کمیته انضباطی مبنی بر تعلیق فعالیت های فوتبالی قاسم دهنوی، عصر امروز مدیرعامل سپاهان به دفتر حسن زاده رییس کمیته انضباطی رفت تا پیگیر موضوع باشد.

او در این دیدار به موارد و مسائل متعددی که به محق بودن سپاهان اشاره داشت پرداخت و دلایل خود را مطرح کرد. یکی از این دلایل این بود که پرسپولیس که با رای کمیته انضباطی به دلیل بدهکاری از فعالیت در ایام نقل و انتقالات محروم است و با توجه به اینکه این فصل به صرف بستن قرارداد بین طرفین ، آن قرارداد و نقل و انتقال قانونی تلقی می شود آیا این تیم می توانسته اصلا قراردادی ببندد ؟ آیا این قراردادی که ارائه داده اند در حکم لغو رای کمیته انضباطی نیست؟

حسن زاده هم به رحیمی گفت:اتفاقا" چون این فصل قراردادها به محض امضا طرفین اعتبار دارند باید بیشتر مراقب بود. این موضوعی که شما مطرح می کنید یک بحث حقوقی است که قابل بررسی است و قطعا" می توانید در روز رسیدگی به پرونده(چهارم تیرماه) به آن استناد کنید و مورد رسیدگی قرار می گیرد اما چون حس کردیم با توجه به شرایط جدید قراردادها ، ممکن است از این دست اتفاقات بازهم رخ دهد ، تصمیم گرفتیم او را کمی تنبیه کنیم تا عبرت دیگران شود که خود و باشگاهها را به دردسر نیاندازند. این دستور موقتی که دادیم هیچ ربطی به دلایل ابرازی پرسپولیس ندارد و اصلا" نگفته ایم که پرسپولیس محق است یا سپاهان. فقط خواسته ایم از یک رفتار غلط که ممکن بود دامنگیر بقیه شود جلوگیری کنیم. به همین خاطر به دهنوی گفتیم تو که دو باشگاه را به جان هم انداخته ای فعلا دور از تمرینات باش تا متوجه اشتباهت شوی.

حالا هم در روز رسیدگی هر کس دلایل و مدارکی دارد ارائه می دهد و براساس آنها تصمیم گیری می شود.اصلا شاید همین بحثی که مطرح می کنید و ممنوع الفعایت بودن پرسپولیس در زمان عقد قرارداد با دهنوی بتواند پرونده را مختومه کند یا حتی دلایل تازه ای مطرح شود. مطمئن باشید ما قصد نابودی یک بازیکن یا ضایع کردن حق هیچ باشگاهی را نداریم.حتی اگر ثابت شود یک باشگاه با علم به اینکه بازیکن با باشگاهی دیگر قرارداد داشته ، با او قرار بسته ، با آن باشگاه هم برابر مقررات برخورد خواهیم کرد.

رحیمی هم ضمن تشکر از او گفت:ما هم معتقدیم هرکس تخلف کرده باید تاوان آن را پس بدهد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391