برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رضایی: شاید فتح‌الله‌زاده خجالتی است که نیامد

سه‌شنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۲۱:۲۹ — فارس

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در مورد غیبت فتح‌الله‌زاده در جمع خبرنگاران گفت: ‌شاید او خجالتی است که نیامد تا ما در حضورش از او تعریف کنیم.

امیدوار رضایی

امیدوار رضایی در پایان جلسه هیئت مدیره باشگاه استقلال در جمع خبرنگاران، گفت:‌ صاحب‌نظر اصلی باشگاه مجمع است که وزارت ورزش است. تصمیمات دقیق‌تر در مورد باشگاه از سوی وزیر ورزش که رئیس مجمع باشگاه است، گرفته می‌شود. امروز ارزیابی از فصل گذشته داشتیم و اینکه چه کارهایی انجام شد و قرار شد، برنامه فصل آینده را بگیریم و روز شنبه یا حداکثر صبح یکشنبه آن را به وزیر ورزش که رئیس مجلس است، ارائه کنیم. مجمع باشگاه در نهایت تعیین تکلیف می‌کند.

وی در مورد اینکه فتح‌الله‌‌زاده در باشگاه استقلال می‌ماند یا نه، گفت: از نظر هیئت مدیره فتح‌الله‌زاده ماندنی بوده، ‌هست و خواهد بود. اما در رأس هرم هر شرکت مجمع آن قرار دارد که صاحبان اصلی شرکت هستند و باشگاه استقلال هم زیر نظر وزارت ورزش است و مجمع در رأس آن قرار دارد. فتح‌الله‌زاده دو شأن دارد، هم مدیرعامل است و هم عضو هیئت مدیره و ما امشب به شدت و بیشتر از گذشته از او حمایت کردیم. حمایت ما بیشتر حمایت معنوی است که اثرش هم بیشتر است.

وی در مورد بودجه باشگاه گفت: بودجه را از طریق مجمع پیگیری می‌کنیم، ما و مدیرعامل به دنبال درآمدزایی هستیم اما باید ببینیم مجمع باشگاه قول تأمین چند درصد از بودجه را می‌دهد، اگر ۵۰ درصد از بودجه را تامین کند، ما به دنبال ۵۰ درصد بقیه خواهیم بود و اگر کمتر تامین کند ما به دنبال بقیه آن خواهیم بود.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در مورد وضعیت بازیکنان این تیم، گفت: هیچ بازیکنی از استقلال جدا نمی‌شود، سعی می‌کنیم همه آنها را حفظ کنیم. پژمان منتظری هم از بازیکنان ارزشمند است و تلاش می‌کنیم او را هم حفظ کنیم و بازیکنی را از دست ندهیم.

امیدوار رضایی در مورد خواسته‌های قلعه‌نویی اظهار داشت: او به دنبال آن است که ساختار باشگاه که هیئت مدیره، کادر فنی و بازیکنان هستند، حفظ شود، خودش هم بخشی از خواسته‌هایش را به وزیر کشور ارائه کرد. او خواستار آن است که این همدلی و اتحاد در باشگاه ادامه پیدا کند و همچنین اعتبارات لازم تامین شود.

رضایی در مورد اینکه چقدر به حل مشکلات امیدوار است، گفت: من از آنجایی که اسمم هم امیدوار است، صد درصد به این مسئله امیدوارم. امسال هم مثل سال‌های گذشته مشکلاتی داشتیم، البته مشکلات بیشتر بود. کشور هم مشکلاتی داشت، تحریم‌ها، قیمت ارز، تورم و گرانی برای همه دستگاه‌ها از جمله باشگاه‌ها مشکلاتی ایجاد کرد که مدیریت و بازیکنان و کادر فنی با تلاش بیشتر به دنبال جبران کاستی‌ها بودند.

وی در مورد اینکه آیا بهتر نبود فتح‌الله‌زاده در جمع خبرنگاران حاضر می‌شد و به عنوان مدیرعامل صحبت‌هایش را عنوان می‌کرد، گفت: نظر شخصی من هم همین است. اما ایشان با وجود اصرار ما ترجیح داد در این جمع نباشد و ما در غیاب او صحبت کنیم. شاید چون می‌دانست که می‌خواهیم از او تعریف و حمایت کنیم و شاید چون خجالتی است، نیامد تا تعریف‌هایمان در حضور او نباشد و در غیابش این کار انجام شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391