برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان: هرکس دلش با تیم نیست برود

شنبه، ۴ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۲۲ — فارس

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت‌: هر کس دلش با پرسپولیس نیست از این تیم برود.

محمد رویانیان

محمد رویانیان در خصوص پرداخت باقی پول بازیکنان اظهار داشت: طبق هماهنگی‌های انجام شده کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس نسبت به میزان پرداخت باقیمانده قرارداد فصل گذشته بازیکنان پرسپولیس تصمیم‌گیری خواهد کرد و همه چیز را مشخص می‌کند.

وی افزود: از این به بعد هم هر بازیکنی مصاحبه‌ای کرد که همه را برای ماندنش در پرسپولیس به شک بیندازد می‌تواند از پرسپولیس برود و آزادِ آزاد است.

وی یادآور شد: پرسپولیس تیمی است که عاشق و معتقد می‌خواهد. پرسپولیس تیمی است که به عشق ۳۵ میلیون هوادار باید به دنبال جام باشد، اگر غیر از این است هر کس دوست دارد برود.

مدیرعامل قرمزپوشان تاکید کرد: افرادی که در پرسپولیس بازی می‌کنند باید با عشق و اعتقاد کار خود را انجام دهند، بمانند و مبارزه کنند. هر کس این کار را دوست ندارد باز هم می‌گویم می‌تواند برود. اما به مردم اعلام می‌کنم که آقایان آیا به خاطر پول این کار را کردند یا خیر، مطمئن باشید همه را به مردم می‌‌گویم که چه کسی پرسپولیس را دوست دارد و چه کسی پولش را. البته این تعداد بازیکنان بسیار کم هستند و آن قدر زیاد نیستند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391