برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان: ۴۰ میلیارد چگونه وارد سپاهان شده؟

چهارشنبه، ۱ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۴۵ — ایسنا

محمد رویانیان در واکنش به شکایت باشگاه سپاهان گفت: من صحبت‌هایی کردم اما چرا سپاهانی‌ها به خودشان گرفته‌اند؟

محمد رویانیان

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره‌ی شکایت باشگاه سپاهان از او اظهار کرد: سپاهانی‌ها شکایت کرده‌اند و من هم به کمیته انضباطی می‌روم و جواب آنها را می‌دهم. من به تمام مراجع قانونی کشور می‌روم و این موضوع را پیگیری می‌کنم که چهل میلیارد تومان پول از صنعت کشور چگونه وارد یک باشگاه شده است.

وی ادامه داد: من صحبت‌هایی کردم، اما چرا سپاهانی‌ها به خودشان گرفته‌اند؟ آنها می‌توانند شکایت کنند و من هم حقایق را خواهم گفت. اگر این پول‌ها از دولت نمی‌آید پس منبع آن کجاست؟ و اگر هم این پول‌ها منبع شخصی دارد من حرفم را پس می‌گیرم.

رویانیان با بیان اینکه سپاهانی‌ها موضوع را از اصل خود منحرف کرده‌اند گفت: منظور ما فقط سیدجلال حسینی نبود. آنها نسبت به سیدجلال عقب نشینی کرده‌اند. سپاهان دو بازیکن دیگر ما را هم همینطور هدف قرار داده بود. من شخصا به وزارت صنایع می‌روم و پیگیری می‌کنم که این پول‌ها منبع شخصی دارد یا دولتی؟

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره‌ی عقد قرارداد نهایی با علی دایی هم گفت: امروز با نماینده‌ی دایی جلسه‌ای برگزاری می‌کنیم و پیش نویس قرارداد را امضا می‌کنیم.

او در پایان و در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود علی دایی فهرست بازیکنان مورد نظر خود را به باشگاه داده است، گفت: او فهرستی به ما داده که در حال تکمیل است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391