برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

روشن: فتح اله زاده استعفا داده اما با ۳ خط تلفن تلاش می‌کند ‌برگردد!

دوشنبه، ۲۰ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۱۸ — باشگاه خبرنگاران

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: فتح اله زاده از مدیرعاملی استقلال استعفا داده اما با ۳ خط تلفن مشغول تماس گرفتن با افراد مختلف است که برگردد.

حسن روشن

حسن روشن پیشکسوت استقلال اظهار داشت: فتح اله زاده از مدیرعاملی استقلال استعفا داده اما از پنجره باشگاه دوباره وارد می شود چون عاشق میز است! مطمئن هستم همین الان با ۳ خط تلفن مشغول تماس گرفتن با افراد مختلف است تا دوباره برگردد و مدیرعامل باشگاه شود چون او عشق میز است و نمی تواند دور از میز ریاست زندگی کند.

وی افزود: بنده از آقای عباسی به عنوان وزیر ورزش خواهش می کنم استقلال را مجانی و دو دستی به فتح اله زاده بدهد! اما سال آینده از او سوال کند که آیا مثل فصل قبل هزینه کرده است؟ مطمئن باشید در این شرایط ۲ میلیارد تومان هم هزینه نمی کند. الان پول مردم و مال بیت المال است که اینجوری ریخت و پاش می‌کند اما اگر قرار باشد از خودش خرج کند ۲ میلیارد تومان هم هزینه نمی کند.
روشن در پایان گفت: واقعاً نمی دانم در باشگاه استقلال چه خبر است! وقتی نجف نژاد مدیرعامل استقلال بود همین آدم‌ها همه تلاش خودشان را کردند و هر کای کردند که نجف نژاد نباشد اما همین الان همه با هم کار می کنند و جالب است که نجف نژاد از همین آدم‌ها به شدت حمایت می کند. یا ما نمی فهمیم، یا کار آنها درست است که قطعاً ما نمی فهمیم و کار آنها درست است!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391