برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان: تشکیلات فدراسیون فوتبال مثل کمیته فنی کشک است!

شنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۵۹ — باشگاه خبرنگاران

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس تهران گفت: در فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی و کمیته داوران چیزی مثل کشک درست کرده اند.

محمد رویانیان

محمد رویانیان مدیر عامل باشگاه پرسپولیس تهران در مورد بدهکاری و جلوگیری از فعالیت باشگاه پرسپولیس به خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران گفت: ممنوع الفعالیت شدن باشگاه پرسپولیس و استقلال یک تراژدی ۵۰ ساله است که معلوم نیست تا کی ادامه خواهد داشت.

فدراسیون باید پول ما را بدهد

از فدراسیون فوتبال می خواهم که پول ما را بدهند چون هر هفته بازی های استقلال و پرسپولیس بخش زنده می شود حق تبلیغات در استادیوم آزادی به پرسپولیس و استقلال اختصاص دارد، اکثر باشگاه‌ها در دیگر استان‌ها ورزشگاه خودشان را دارند ولی در استادیوم آزادی برای بلیط فروش حق تبلیغات و حق بخشی ، یک ریال هم به ما نمی دهند.


وی ادامه داد: نمی دانم که این گزارشات را به کجا و چه کسی بدهیم، رئیس فدراسیون، کمیته انضباطی و کمیته داوران و دپارتمان یک چیز کشککی درست کرده اند که مثل کمیته فنی پرسپولیس است.

فروشگاه های زنجیره ای بزودی افتتاح می شود

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در مورد افتتاح طرح های بازرگانی افزود: اقداماتی که در این مدت انجام دادیم از این به بعد عملیاتی می شود که یکی از پروژه هایمان، رستوران های زنجیره ای پرسپولیس در سراسر ایران است، این رستوران‌ها به شیوه ای خاص به مردم خدمات خواهند داد.

وی ادامه داد: فروشگاه های زنجیره ای نیز به زودی افتتاح خواهند شد، یک نوشابه انرژی زا گیاهی که به تایید وزارت بهداشت رسیده است به نام پرسپولیس تولید به صورت گسترده تا مرداد به دست مردم می رسد.


امسال اردوی خارجی نداریم

رویانیان در مورد وضعیت کنونی تیم فوتبال پرسپولیس تهران تاکید کرد: اردوی اصلی تیم فوتبال پرسپولیس تهران از یکشنبه در اردبیل شروع می شود و اردوی دوم نیز در مازندران خواهد بود امسال اصلا اردوی خارجی نخواهیم داشت، تیم از لحاظ روحی و روانی و فنی در حال تکمیل است.

یک میلیارد و هفتصد میلیون به بازیکن ما پیشنهاد دادند

وی در مورد بالا بردن قیمت های بازیکنان گفت: هم اکنون در دو پست جای خالی داریم که در حال جذب بازیکنان مدنظرمان و عقد قرارداد نهایی هستیم که تلفن زنگ می خورد و به بازیکن قرارداد پایه یک میلیارد و هفتصد میلیون تومانی بدون مالیات پیشنهاد می دهند! بازیکنی که متعلق به پرسپولیس است با این رقم‌ها نجومی از تیم ما می رود.

باوزیر قرار گذاشتیم قیمت‌ها را بالا نبریم آقایان برعکس عمل کردند

وی ادامه داد: در جلسه هفته گذشته با وزیر ورزش قرار شد که همه مدیران همت کنند تا قیمت‌ها کمتر شود ولی این موضوع برعکس شده است متأسفانه باشگاه های صنعتی برای جذب بازیکن جریمه های بازیکن مرا نیز می پردازند، آنها ۷۰ درصد قرارداد بازیکنان را بالا برده اند و با این مسائل مغز بازیکن را به هم ریخته اند.

این رقابت باطل است

رویانیان تصریح کرد: اگر قرار باشد با دیگر باشگاه های فوتبالمان رقابت کنیم این رقابت باطل است ولی باشگاه پرسپولیس نسبت به سال قبل ۱۰تا ۲۰ درصد کاهش قیمت داشته که علی دایی تأثیر خوبی در این روند داشت.

وزیر باید به این مسئله ورود کند

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: متاسفانه یکی از مدیران ارشد صنعتی کشور در یک روز یازده بار به بازیکنان زنگ می زند. به وزیر صنایع تأکید می کنم که به این مسئله ورود کند تا فوتبال با قیمت های بالا از بین نرود.

من و دیگر مدیران در بالا رفتن این قیمت‌ها مقصریم
رویانیان تصریح کرد: من تلاش خودم را برای پائین آوردن قیمت‌ها انجام دادم ولی بازیکنانی هستند که تیلیاردی حقوق می گیرند، در این مسائل همه مقصرند من هم تا حدودی مقصر هستم از این رو با یکی از مدیران باشگاه صنعتی جلسه خصوصی داشتم تا قیمت را کنترل کنیم ولی برعکس سر ما را به راحتی بریدند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391