برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان: وزارت صنایع باید مشخص کند این پول‌ها از کجا می آید

چهارشنبه، ۱ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۱۳ — باشگاه خبرنگاران

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در خصوص شکایت تیم سپاهان از پرسپولیس گفت: من روی صحبتم با وزیر محترم صنایع است که چرا باید در اختصاص دادن بودجه به فوتبال دوگانگی باشد.

محمد رویانیان و تیم پرسپولیس

محمد رویانیان افزود: این هزینه از جیب شخصی افراد آمده است یا موضوع چیز دیگری است؟ وزارت صنایع مسئول رسیدگی به این موضوع است. تبعیض در تیم های صنعتی وجود دارد

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ادامه داد: در حالی که برخی از تیم‌ها هزینه های میلیاردی می کنند بعضی از تیم های صنعتی حتی ۲ ریال ندارند که به بازیکنان بدهند و آنها را راضی نگه دارند. در همین حال تیم های صنعتی ای پیدا می شود که ۴۰ میلیارد هزینه می کنند بنابراین اگر پول آنها شخصی است، بگویند حرفمان را پس بگیریم.

رویانیان افزود: این استقلال و پرسپولیس هستند که فوتبال ایران را ساخته اند اما چرا باید به باشگاه پرسپولیس ۲/۵ میلیارد داده اند اما به باشگاه استقلال ۳ میلیارد اختصاص یافته است؟

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد هزینه های ۴۰ میلیاردی باشگاهی صنعتی افزود: یک باشگاه صنعتی به تنهایی ۴۰ میلیارد خرج می‌کند اگر پول آنها شخصی است، من رسما حرفم را پس خواهم گرفت. اما اگر به طور مستقیم و غیر مستقیم از بودجه دولت هزینه شود باید جلوی این هزینه‌ها گرفته شود.

**دلایلم را به مرجع قضایی عنوان می کنم

رویانیان در مورد افشاگری اش تاکید کرد: افشاگری هایم را در مرجع قضایی که مسئول رسیدگی به امور فوتبالی است، مطرح می کنم.

**با دایی از طریق پست الکترونیک در ارتباطیم

رویانیان در مورد مذاکره اش با دایی افزود: از طریق پست الکترونیک با دایی در ارتباطیم با نماینده تام الاختیار دایی جلسه داریم قرار است دایی دو سه روز آینده با من مذاکره کند و لیست بازیکنان فصل بعد را ارائه دهد. وی عقیده دارد باید ۸۰ درصد بازیکنان را نگه داریم و از آنها استفاده کنیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: بدهی دایی را هنوز پرداخت نکردم دایی هم مسئله بدهی را مطرح نکرده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391