برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

صادقیان: بعد از این همه ظلم امکان نداشت در ذوب آهن بمانم

دوشنبه، ۲۷ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۱۴ — گل

پول امسال را گرفتم اما ازفصل گذشته ۴۰ درصد باید بگیرم که نمی دهند.خدایی هم بخواهی حساب کنی شرایط مالی تیم خیلی بد بود وباید بازیکنان این قضیه را درک کنند

پیام صادقیان

پیام صادقیان قبل ازبازی پلی آف با پرسپولیس به توافق رسید تا هواداران این بازیکن جوان وتکنیکی را پرسپولیسی بدانند. صادقیانکه دلش از ذوب آهن پر است ، با سایت گل مصاحبه مفصلی کرد:

*چه زمانی با پرسپولیس ثبت می کنی؟

بعد ازپایان بازی پلی آف به تهران می آیم تا قراردادم را ثبت کنم.صددرهزارپرسپولیسی شدم، قبلا همه صحبتها را کردیم وازلحاظ مالی هم به توافق رسیدیم ودرحال حاضر هم به جز پرسپولیس به تیم دیگری فکرنمی کنم.

*قبل ازجدایی کاظمی ازاو رودربایستی داشتی که مذاکره با پرسپولیسیها را تکذیب می کردی؟

_خیر، چنین چیزی نیست.اتفاقا آقا فرهاد حمایتم کرد وگفت دلت با هرجا است همان تیم را انتخاب کن اما متأسفانه مسئولین ذوب آهن گفتند من تا برج ۹ با این تیم قرارداد دارم آنهادرجریان نیستند، تاریخ را برداشتند وخبرندارند قراردادها فصلی است. من بازیکن آزادم وبعد ازپلی آف هم فقط به فکرحضوردرپرسپولیس هستم.

*یعنی دوب آهنیها راضی به جدایی تو نیستند؟

_همانطورکه گفتم بازیکن آزادم وخودم باید تصمیم بگیرم کجا باشم. راضی نیستم درذوب آهن بمانم چرا که دراین دو، سه سال حقم را از لحاظ مالی خوردند. به همین دلیل دلم نیست بمانم وبه هیچ عنوان نظرم عوض نمی شود. البته با بازیکنان ذوب آهن ارتباط بسیارخوبی داشتم و با آنها دوران شیرینی را سپری کردم، مطمئنم دلم برای آنها تنگ می شود .حرف من فقط ازلحاظ مالی است چرا که خیلی درحقم ظلم شد شرایطم طوری بود که نیاز به پول درذوب آهن داشتم.

*گویا خیلی دل پری داری؟

_اینهایی که گفتم فقط ازلحاظ مالی بود. حرفه اصلی من فوتبال است وازاین راه امرارمعاش می کنم اما با این حال منکرنمی شوم که درذوب آهن به این جا رسیدم. فوتبال حرفه ای شده وباید حرفه ای فکرکنیم به همین دلیل بعد ازپلی آف تسویه می کنم وبه پرسپولیس می روم.

*چند درصد ازپولت را گرفتی؟

_پول امسال را گرفتم اما ازفصل گذشته ۴۰ درصد باید بگیرم که نمی دهند.خدایی هم بخواهی حساب کنی شرایط مالی تیم خیلی بد بود وباید بازیکنان این قضیه را درک کنند.بازهم دمشان گرم ۷۵ درصد پولمان را دادند اما کلا دیگر دلم با ذوب آهن نیست وبعد ازظلمی که طی دو،سه سال اخیردرحقم شد اصلا دوست ندارم دراینجا بمانم.

*با علی دایی صحبت کردی؟

_مسلما وقتی قراراست درتیم بزرگی مانند پرسپولیس بازی کنم باید با علی آقا حرف می زدم. ازقبل تصمیم را برای حضوردرپرسپولیس گرفته بودم، نامم درلیست خرید رویانیان وعلی دایی بود . خیلی خوب شد که آمدنم به این تیم همزمان با حضوردایی درپرسپولیس شد. علی دایی مال پرسپولیس وازریشه این تیم است. همچنین وی علاقه زیادی به بازیکن جوان خوب دارد ومن حتما خوب بودم که درلیست دایی بودم خیلی خوشحالم که می خواهم با اسطوره فوتبال کشورمان کارکنم. دایی هم ازسبک بازیم خوشش می آید.

*می گویند قراردادت بالای یک میلیارد است؟

_این را نمی توانم بگویم اما مطمئن باشید به قدری است که دستم به دهانم برسد،من ومدیربرنامه هایم با صحبتهایی که با رویانیان داشتیم با مبلغ خوب توافق کردیم اما مطمئنا مبلغ بالای یک میلیارد نیست.
*بهترین مهره‌ها وخریدهای پرسپولیس؟

_جواب این سئوالتان را نمی دهم.

*به نظرت پرسپولیس امسال قهرمان می شود؟

_دراین تیم فقط به قهرمانی فکرمی کنم. با این بازیکنانی که علی آقا و رویانیان درخدمت گرفتند شک نکنید به دره های بالا فکرمی کنیم .

*راستی فکرمی کنی ذوب آهن بتواند درلیگ بماند؟

_صددرصد. ما فقط برای پیروزی به میدان می رویم درهمین جا به همه هواداران ذوب آهن قول می دهم دردو بازی پلی آف با تمام وجودم برای این تیم بازی کنم چرا که ماندن تیم درلیگ برایم خیلی مهم است وحتم بدانید بهترین بازیهایم را درپلی آف انجام می دهم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391