برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سررشته داری: فتح الله زاده، قصدش رفتن بود

پنجشنبه، ۹ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۱۳ — گل

ایشان در هئیت مدیره هم اعلام کرد که من اصراری ندارم که بمانم و اگر کسی هست که بتواند بیش از ۱۱ میلیارد در بیاورد، او را بیاورید

علی فتح الله زاده

محمد سررشته داری از همکاران رسانه ای ماست که با حفظ سمت مدیر روابط عمومی استقلال هم هست . سررشته داری که در عین حال از نزدیکان و معتمدین فتح الله زاده به حساب می آید ، یکی از پرخبرترین آدم های این روزهاست . کسی که می شود گفت از درونیات مدیرعامل استقلال دقیقا باخبر است ، و البته که باید آنها را پیش خود نگه دارد .

با او درباره حال و هوای این روزهای استقلال حرف زده ایم.

جلسه هیئت مدیره چطور بود؟

جلسه خیلی خوبی بود. آقای فتح الله زاده ریز صورتحساب و هزینه‌های سال گذشته و درآمدهای سال گذشته را در آورده بود و تقدیم هیئت مدیره کرد و با استقبال خیلی خوب هئیت مدیره مواجه شد.

چرا؟

به این دلیل که که مبلغ درآمدی آقای فتح‌ا.. زاده حدود ۱۱ میلیارد بود در واقع او بیش از ۵۰ درصد از هزینه‌ی باشگاه را خودش در آورده. هزینه باشگاه در فصل قبل با توجه به تورم و گرانی ارز و هتل‌ها و بلیط هواپیماها ۱۹ میلیارد بود که ۱۱ میلیارد آن را مستقیم خود حاج آقا کسب درآمد کرده بود.

چراایشان می خواست استعفا بدهد ؟

استتعفا که نه ولی ایشان در هئیت مدیره هم اعلام کرد که من اصراری ندارم که بمانم و اگر کسی هست که بتواند بیش از ۱۱ میلیارد در بیاورد، او را بیاورید ولی هئیت مدیره هم از ایشان خواست که بماند.

اما این ماندن مشروط است .

حاج آقا قصدش رفتن بود اما به خاطر برخورد خوبی که هئیت مدیره داشت فعلاً مانده است. او گفت اول باید تکلیف ۵۰ درصد دیگر هزینه‌های تیم مشخص شود که از کجا تأمین می‌شود. سئوال مهم این است که چطور است که وزارت ورزش برای همه تیم‌ها خرج می‌کند به غیر از استقلال؟ چرا برای استقلال نمی‌تواند هزینه کند؟ در واقع فتح الله زاده علاقه‌ی زیادی به ماندن در استقلال ندارد با شرایط موجود، اما با توجه به برخورد خیلی خوب هئیت مدیره با او و نتیجه همدلی هئیت مدیره به این منتهی شد که حاج آقا بماند به شرطی که منابع مالی باشگاه تأمین شود و آقای سردار شهریاری و نجف‌نژاد و امیدواررضایی قول همکاری دادند که از منابع مختلف هزینه‌های باشگاه را تأمین کنند.

یعنی شرط گذاشته اند؟

خب امسال سال سختی بود . نباید شرمندگی بی پولی و محدودیت های مالی و رودررویی با بازیکنان بماند برای ایشان .

جلسه نهایی کی هست؟

هفته آینده .

چقدر امیدواری هست به تامین ۵۰ درصد بودجه؟

... امیدواریم! به هرحال اگر این اتفاق نیفتد ممکن است فتح الله زاده کار را تحویل نفر بعد بدهد.

این که آقای شفیع زاده گفته است ۱۰ میلیارد می‌دهد برای نقل و انتقال به استقلال کمک می‌کند حقیقت دارد . چرا از این پتانسیل استفاده نمی شود؟

این مسئله باید در هئیت مدیره و مجمع باشگاه مطرح شود. اگر چه می دانم موانعی وجود دارد اما به نظر شدنی است که از کمک ایشان استفاده کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391