برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مسئول حقوقی فدراسیون فوتبال: با شکایت فیفا امارات را مجبور به تغییر نام لیگش می‌کنیم

دوشنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۰۷ — فارس

مسئول حقوقی فدراسیون فوتبال گفت: فدراسیون فوتبال امارات مرتکب تخلف شده است و با شکایت به فیفا این کشور حاشیه خلیج فارس را مجبور به تغییر نام لیگ فوتبالش می‌کنیم.

علی فرشاد سپهر، در مورد اقدام غیرقانونی فدراسیون فوتبال مبنی بر انتخاب نام مجعول برای لیگ فوتبال این کشور، گفت: این قضیه پیش از این در مسایل غیر فوتبالی این کشور حاشیه خلیج فارس هم دیده می‌شد و آنها در بنرهای خود در مسایل غیر ورزشی از چنین واژه مجعولی استفاده می‌کردند اما اکنون که آنها وارد حیطه فوتبال شدند و نام لیگ خود را یک واژه مجعول گذاشته‌اند قطعا در این مسئله با هماهنگی هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال به فیفا شکایت می‌کنیم.

وی ادامه داد: امارات یکی از کشورهای زیر مجموعه فیفاست و باید قوانین فیفا را اطاعت کند. آنها حق ندارند که بر خلاف اسناد و جغرافیای منطقه نام لیگ خود را خلیج ع- ر - ب -ی بگذارند. با شکایت به فیفا آنها را مجبور به تغییر نام لیگ‌شان خواهیم کرد. اگر هم دوست دارند لیگ آنها چنین نامی داشته باشد باید لیگ خلیج فارس بگذارند. قطعا در این زمینه با هماهنگی فدراسیون اقدامی قاطع و قانونی انجام خواهیم داد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391